Madalyonun Görünmeyen Tarafı Bambaşka! İşte Ünlülerin Acı Hayatları!

1- Serenay Sarıkaya

Serenay Sarıkaya'nın annesi ve babası, genç oyuncu henüz çok küçükken ayrıldı.Babası Serenay ve annesini terk edip, başka bir kadınla evlendi.7 yaşından beri görüşmüyorlar.Babasız büyümenin acısını şu sözlerle dile getiriyor Serenay;

''Ben asla karşımda omuzları sarsıla sarsıla ağlayan bir çocuğa arkamı dönmezdim. Özellikle bir kız çocuğunun okul zamanlarında babasız olması büyük bir olay. Şimdi ben o adama baba desem, ölmüş çocukluğumun ruhu sızlar.''

Babası başka bir kadınla evlendikten sonra annesi ile Ankara'dan İstanbul'a taşınan Serenay, henüz 13 yaşındayken çalışmaya başladı.Maddi açıdan epey zor günler geçirdiğini söylüyor.

2- Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy'un babası da eşini ve iki kızını terk edenlerden. Annesiyle kalan Burcu Esmersoy ve ablasına, anneannesi ve dedesi de

"Biz bakmayız, babasının ailesi baksın!"

diyerek yüz çevirmiş ve iki kızı babaannesi ile diğer dedesi büyütmüş. Burcu Esmersoy babasıyla görüşmüyor; hatta fiziksel olarak babasına benziyor olmaktan bile "maalesef" diyerek, üzüntülü bir şekilde bahsediyor.

3- Acun Ilıcalı

Acun'un hayatında trafik kazaları çok büyük kayıplara neden oldu. Bunlardan ilki, Acun'un lise hayatı boyunca ona kapılarını açan, çok sevdiği anneanne ve dedesinin kaybıydı. Korkunç kader, Acun'un ailesinin peşini bırakmadı.

Bu defa da hem annesi hem de babasını korkunç bir kazada kaybetti; kızı Banu ise şans eseri hayatta kaldı! Bu kaza Acun'da adeta bir yıkım etkisi yarattı, derin bir depresyonun ardından eşinden boşandı ve 1,5 yıl boyunca evden çıkmadı.

Daha yaşadığı travmayı atlatamamış olan Acun, Bağdat Caddesi'nde ağır bir motosiklet kazası geçirdi ve arkasında oturan en yakın arkadaşını da bu kazada kaybetti. Anne ve babasından kalanları iki yıl içinde tüketen Acun, bir kot dükkanı açtı; ancak o da kısa süre içinde çok zarar etti ve battı. Bu acı günleri şöyle dile getiriyor Acun;

İçimdeki sızı dinmiyor!..

4- Aysun Kayacı

Aysun Kayacı babasını "alkolik ve şizofren" olarak tanımlıyor; çocuk yaşta babasından yediği dayak yüzünden burnu dahi kırılmış. Çocukluğu boyunca şiddet gördüğünü belirten ünlü manken, babası gibi delirmekten korktuğunu da saklamıyor. Babasını asla affetmeyeceğini söylüyor.

5- Nazan Öncel

Nazan Öncel üvey babası tarafından cinsel istismara uğradı, acı dolu bir çocukluk geçirdi. "Demir Leblebi" şarkısıyla acısını kustu. Öz babasıyla ve istismarcı üvey babasıyla görüşmese de, annesiyle arası iyiydi.

Buruk bir çocukluk geçirdim, hatırlamak dahi istemiyorum'' diyor.

6 - Pelin Karahan

Pelin Karahan'ın annesi ve babası, genç oyuncu henüz 8 aylıkken boşandılar. Yıllarca babasını görmeyen Pelin, 17 yaşındayken annesinin ısrarıyla babasıyla ilk kez görüştü. Sonrasında babasının, kendisinin hangi şehirlerde, nerede olduğunu bilmesine rağmen hiçbir iletişim girişiminde bulunmadığını belirten Karahan, ünlü olduktan sonra gelen buluşma talebi için "zamanlama manidar" dedi. Babalar gününde ise kayınpederiyle çekindiği bir fotoğrafı paylaşarak

30 yıldır ilk kez babalar günü kutluyorum, işte gerçek babam" dedi.

7- Müslüm Gürses

Aile konusunda en trajik hikayelerden biri kesinlikle Müslüm Gürses'e ait. Anlatılana göre Müslüm Gürses'in babası, eşini bir kıskançlık krizine girerek öldürmüştü. Bu sebepten uzun yıllar hapis yattı. Müslüm Gürses "dedikodu ve iftirayla ailemi mahvettiler" dediği köyüne ve mahallesine bir daha dönmedi. Baba tarafından akrabalarıyla da neredeyse hiç görüşmedi. "Kimsesiz" kalan Müslüm Gürses'in tek ailesi Muhterem Nur oldu.

8- Demet Akalın

Bugünün ünlü şarkıcısı henüz 2 yaşındaydı. Annesi, babası ve teyzesi onu anneannesine bırakıp yeni yılı karşılamak için eğlenceye gitmişlerdi. Sonra evlerine dönmek üzere arabalarına bindiler. Tam Çayırova'ya gelmişlerdi ki, hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek o trajik kazası yaşandı. Babası ve teyzesi öldü. Annesi ise ağır yaralandı. Bu acılı olay onun psikolojisini epey yıpratmıştı, daha sonra ne aşkta yüzü güldü ne dostlukta. Her gün bir skandalla karşımıza çıktı. Dost kazığı mı yemedi, aldatılmadı mı? O kötü günleri şöyle özetliyor Demet Akalın;

Sadece kalbim değil, hayatım yandı!

9- Beren Saat

Beren Saat'i televizyon ekranlarında ilk kez gördüğümüzde Türkiye'nin Yıldızları yarışmasına hazırlanıyordu, üstelik yalnız da değildi.Yanında Efe Güray vardı.Efe Güray, Beren Saat'in liseden beri sevgilisi ve en yakın arkadaşı.Beren Saat o sırada 20 yaşındaydı ve İşletme Fakültesinde okuyordu. Lisede sürekli dans ve tiyatroyla ilgilenmesine rağmen bu tarz bir işe girişmeye cesaret edemiyordu. Beren'e cesaret veren, onu hayallerinin peşinde koşması için motive eden kişi 3 yıllık sevgilisi Efe'ydi. Daha sonra olanları Beren anlatsın;

Yarışma bitti, ben ikinci oldum. Ankara’ya döndüm. Sonra bir akşam beraberdik, beni eve bıraktı, ben yatmaya gittim ve ve ve.... Birkaç saat sonra da onu morgda gördüm.

Beren Saat bu korkunç olayı yıllar sonra bu cümlelerle anlattı. Efe Güray, arkadaşının kullandığı bir arabada trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmişti.

Kardeşi aradı. Gazi Hastanesi’ne nasıl gittiğimi hatırlamıyorum. Kopuk oralar. Yol boyu dua ettim. Ama Efe gitmişti, hissettim. Onu hastaneye yetiştirmeye çalışan ambulansta ölmüş. Onu son kez görmek ve dokunmak istedim. Orada, o morgda, sevdiğim adama bakarken 'Birinci hayatım bitti, şimdi ikinci hayatımdayım' dedim."

Beren Saat bu acı kaybını atlatmak için kendisini işine verdiğini, hatta kendi tabiriyle saçmaladığını söylüyor. Unutmadı da! Beren Saat hala Efe'nin ailesiyle iletişim halinde. Sevgilisini kaybetmesinin acısını ise asla bir annenin evladını kaybetmesiyle kıyaslamıyor.

10- Açelya Elmas

Açelya Elmas 3 yıl önce ölümcül bir kanser hastalığına yakalandı, çok şükür kanseri yendi yenmesine ama.. Hayatındaki tüm insanları o zaman tanımaya başladı. Ne annesi, ne babası, ne oyuncu kız kardeşi Naz Elmas, Açelya'nın bu kötü günlerinde yanında olmadı. Tedavi için yüklü miktarda para gerekti, ailesi bir kuruş dahi vermedi. 2 yıl ailesiyle küs kaldı. Derken, babası bundan 5 yıl önce bir bayram sabahı hayata gözlerini yumdu. Annesi ve kız kardeşiyle cenaze de barıştı.

Kansere yakalandığımda anladım ki, benden başka bana dost yok!

diyor Açelya Elmas.


47|15
6445

En İyi Erkek Görüşü

 • Herkesin bir hikayesi var. Biz sadece ünlü olanlarınlini duyuyoruz. Bu şekilde nice insan var...
  Ellerine sağlık

  4|0
  0|0
  • Tabi ki herkesin bambaşka hayat hikayesi, acısı, yarası var.. Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

 • Konu sahibinin anlatmaya çalıştığı bize uzaktan cafcaflı, pırıltılı bir dünya olarak gözüken ünlülerin hayatının aslında tam olarak öyle olmadığıydı. Onlarında bizler gibi yaşadığı büyük travmalar olduğuydu. Yine anlamamışlar, anlamayacaklar...

  2|0
  0|0
  • Ahhh.. Duygularıma tercüman oldun :) Ne kadar teşekkür etsem az kalır sana..

  • Rica ederim ne demek. Bakılması gereken açı belli. Herkes saldırmak için yer arıyor burada.

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 44

 • Ulan ömrü o playboy güzelinden diğerine atlamakla geçen Hugh Hefner'ın bile hayatında ağır trajediler var. Herkesin var böyle tecrübeleri, ünlü olunca hayat kimseye daha hoş davranmıyor.

  Ayrıca Demet Akalın'ın yedi sülalesi IŞİD saldırısında katledilse, yine de üzülmem, uyuz oluyorum o kadına.

  3|2
  7|1
  • Cehalette son noktasın

  • Hepsini Göster
  • O kadar aciz bir insansın ki okumaya bile tenezzül etmedim. Umarım aynısı seninde başına gelir, şimdi yok ol zavallı

  • O kadar acizsin ki Demet Akalın'ı falan savunuyorsun. Okumaya tenezzül ettim, çünkü şahsen birilerini herhangi bir gerekçesi olmadan küçümsemeye çalışmanın moronluk olduğunu bilecek kadar kafam çalışıyor.

   Şu kadın resmen kezban turnusolü. Birileri kendisini herhangi bir ortamda savunuyorsa %80 ihtimal kezbanın dik alası oluyor.

 • Yaşananlar üzücü, ama bunlara bakıp da yaptıkları saçmalıkları, terbiyesizlikleri de mazur görmem.

  Hele ki Acun yani. Bu kadar acı yaşayan insanların daha sonra sevdiklerine karşı daha hassas olmasını beklerim. Yoksa hava cıva yani.

  Dünyada o kadar insan acı çekiyor ve biz çoğunu görmüyoruz.
  Kimsenin de acısı, sırf ünlü diye diğer insanların acısından daha değerli değil.

  Bence olarak da güzel bir derleme olmuş. Kaleminize sağlık.

  3|0
  0|0
 • Acun ne yaşamış arkadaş öyle. Hayır o kadar şeyden sonra nasıl doğrulmuş nasıl bu kadar iyi yere gelebilmiş , nasıl hayatta kalmaya mücadele etmiş anlamadım.

  1|0
  0|0
 • Bu kadar şey yaşayan insan bu kadar terbiyesizlik yapmaz, görmemişlik yapmaz. Herkesin acısı kendinedir, az çok yoktur. Ama kendi onuruma, karakterime bakınca yaşadığım bunca şeye rağmen bunlardan daha dik durdum, daha mert durdum.
  Aralarından bir tek Müslüm Gürses'e lafım yok. Diğerleri beş para etmez.

  2|0
  1|0
 • Herkesin sıkıntısı var, ben ünlü olsam ( ki öyleyim ) benimde hayatımı böyle acıtasyon içerisinde anlatırlar.

  5|2
  10|1
 • sıçayım yapacağınız mağazine.. neyini duygu sömürüsü yapıyorsunuz gerçekleri görün sizin olduğuz yere bak onlar nerde şu an

  5|1
  2|0
  • O yerlere gelene kadar nasıl geldiklerini anlatmaya çalıştım zihniyetsiz, anlayacak zeka yok tabii. Ayrıca senin annen baban ölse, istediğin kadar ünlü, zengin ol. Acısı geçer mi? Bir düşün bakalım

 • Acun ılacılı ve Müslüm gürsesinki hariç diğerlerinin acısı okadar kötü değil bende yaşadım benim canım niye yanmadı? Bakın açlıktan ölüyorlar hergün binlerce insan anası babası olmayan tecavüze uğrayan çocuklar şidete mağruz kalan çocuklar var zorla çalıştırılan çocuklar var aşk acısı çekip depresyona giriyoruz ben ne insanlar tanıdım kimsesi yok yinede yüzünde gülümseme eksik olmayan insanlar kendime hep kızıyorum gülemediğimden siz 2 aşk acısı çekiyorsunuz en acılı insan oluyorsunuz yapmayın hepimizin durumu en kötüsüne kıyak çok iyi beterin beteri var düşünün bunları lütfen.

  1|1
  0|0
 • Hayat tam olarak bu, sanırım.
  Bir taraftan alıyor diğer taraftan veriyor.
  Alınan ile verileni mukayese etmek doğru mu,
  Onu da bilmiyorum işte. ..

  1|0
  0|0
 • başa bela gelince Allahtan başka herkes yalan oluyor.

  1|0
  0|0
  • Herkez kaderini yasar bu dünyada iyi ya da kötü , malesef herkez kendi yasadiklarini bilir hele hele anne ve baba ayri olunca cok zorluklar yasaniyor.

  • @Drya34 bela aileme geleceğine bana gelsin kendimi seve seve feda ederim. Allah korusun.

 • vayy be bunları hiç bilmiyordum

  1|0
  0|0
 • Acunun hayatını etraflıca bilirim...
  Tüm olanlara rağmen ayakta durmuş başarılı olmuş bir insan...
  Hiç kimse sıfır sorunla yaşamaz dünyada.

  2|0
  0|0
 • eline sağlık güzel bir bence idi boşuna demiyorlar bakmakla görmek aynı değil diye kim derrdi ki bu ünlünün böyle bir derdi var

  1|0
  0|0
 • Allah yardımcıları olsun... her şey para veya şan şöhret değildir...

  1|0
  0|0
 • Şaşkınlıkla okudum madalyonum öteki yüzü gerçekten çok farklı

  1|0
  0|0
 • Acun'un olaylarına çok şaşırdım

  1|0
  0|0
 • Ne demiş büyükler herkesin hayatında mutlaka bir acısı vardir yüzündeki gulumsemeye aldanıp herkesi mutlu ve huzurlu sanma

  1|0
  0|0
 • Yav he he, şunların sıkıntısı olsa ne olur ya? Kaç bin lira kaldırıyorlar ayda.

  2|0
  8|2
 • Boşanmalar çok 😁

  0|0
  1|0
 • Çoğu hikaye ve ajitasyon hayatlarını dramatik bir halde anlatıp prim yapmaya çalışıyorlar. Herkesin hayatı zor. Bana hiç samimi ve inandırıcı gelmiyrlar

  1|1
  0|0
 • Herkesin kendi derdi var. Ailesinden vefat edenlere lafım yok ama boşanmaları abartmışsın.

  1|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  24

Kızlar Ne Diyor 63

 • bu insanların hayatları ve başarılarına bakınca kendimi çok güçsüz hissettim nasıl bu kadar güçlü olabiliyorlar

  1|0
  0|0
 • onedio daa okudum bunu ben, şikayet ediyorum çalıntı paylaşım.

  4|1
  7|1
  • Çalıntı falan değil linki at herkes görsün. Bir çok yerden kaynak topladım. Onedio'da ki paylaşım da Serenay, Açelya, Acun, Demet falan yok. Ayrıca orda kapsamlı bilgi yok.

  • ''Bir çok yerden kaynak topladım'' bunu yazmış gelelim intihalin sözlük tanımına :

   Bir kişinin eserinde başka kişilerin ifade, buluş veya düşüncelerini kaynak göstermeksizin kendisine aitmiş gibi kullanması. İntihal bir tür sahtekârlık ve hırsızlıktır. Başlıca türleri: Alıntı ifadeler ve fikirler için kaynak göstermemek.

  • @RedDeadRedempti0n Vay vay zeka küpü bilmiyordum.. Farkındaysan burdaki bilgiler nesnel. Haliyle araştırma yapmam ve kaynak toplamam gerekiyor. Uydurarak yazmıyorum bunları. İstediğin kadar şikayet et bakalım, ne oluyor hep beraber görelim..:)

 • hepsi çok kötü beren saate ayrı üzüldüm zor bir durum. diğerleri de zor tabi

  1|0
  0|0
 • Beren' e üzüldüm

  3|0
  0|0
 • Acun müslüm gürses ve nazan öncel in yaşadıkları gerçekten üzücü.

  1|0
  0|0
 • Hepsini okudum. Demek ki "Acı patlıcanı kırağı çalmaz". Zaten bilim insanlarının araştırmasına göre çocukluğu kötü olan insanlar ilerki hayatları iyi, çocukluğu iyi olan insanların ilerki hayatları kötü oluyormuş. Bunlar genellemr tabi

  0|1
  0|0
 • Çoğunu biliyordum ama okuyunca tekrar tekrar kötü oluyor insan. Bu arada, Serenay Sarıkaya'yı neden sevdiğimi bir kez daha anladım. Kızın, acısını tarif edişi bile bir zeka ürünü.
  -Gecen bol olsun.-

  0|0
  0|0
 • Beren saate çok üzüldüm. Alalh hepsine sabır versin

  1|0
  0|0
 • Ellerine sağlık güzel bir yazı olmuş. Birkaçına internette rastlamıştım gerçi

  1|0
  0|0
 • Herkesin hayatinda problem oluyor cok da gundeme gelmesi gereken seyler degil bunlar

  1|0
  0|0
 • Vay be..

  1|0
  0|0
 • pelin karahanın babasina saçlarıma kaynak taktirmistim 3 4 yıl once
  cikista kartini verdi ve kartın uzerindede kizinin resmi var
  arastirin sorun sorusturun
  duzcede kuaforluk yapiyor sac alim vs vs
  numarisida olacakti bende

  yani tamda inanmiyorum bunlara bilmiyorum

  0|0
  0|0
 • İnsanlar neler yaşıyor ya

  0|0
  0|0
 • İşte bizim gördüğümüz gibi öyle değil dıştan acılar yaşıyorlar :(

  1|0
  0|0
 • bunu daha önce onedioda gördüm sanki

  1|0
  1|0
 • Ne guzel bence olmuş Ellerine sağlık

  1|0
  0|0
 • Bence en yurek yakan berenin hikayesi

  1|0
  0|0
 • Beren saate gelince boğazım düğümledi

  1|0
  0|0
 • Vay be,, Allahım bugünümüze şükür ya.

  2|0
  0|0
 • Bazı acılar içten yaşanır..

  1|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  43
Yükleniyor... ;