Ghoullar Bizlere Neler Öğretti?

Merhaba , uzun süredir takip ettiğim bir site olan ks'de ilk üyelik günüm ve ilk bencem . bir sürü yanlışım olacaktır ancak acemiliğime veriniz ve hatalarımı mazur görünüz .

O zaman DANS....

Konnichiwa ,

Bende bir anime rüzgarlarında dalgalanan otaku olarak sizlere favori animelerimden biri olan Tokyo Ghoul'u kısaca tanıtmak istiyorum. Umarım hoşunuza gider.

MADDE 1

Tokyo Ghoul, bizlere karşımızda her kim olursa olsun bir kalbinin olduğunu öğretti. Her iki tür (insan vs ghoul ) birbiri ile kavgalı olsada aslında birbirlerine benziyorlardı. Arkadaşları , amaçları ,aileleri ...

Özlü bir sözle ifade edersek

'Kimsenin kalbini kırmamalıyız . Çünkü sadece bir taneye sahipler . Onun yerine 103 tane kemiklerini kırmalıyız , çünkü 206 taneye sahipler!'

MADDE 2

Tokyo Ghoul , bizlere kafede gördüğümüz çekingen ve güzel kızlarla randevuya çıkmamamız gerektiğini ilk bölümde göstermiş oldu. Kız size ne kadar masum olsada , ghoul olmadığından emin olmalıyız . Aksi taktirde bu durumun içinden çıkmak fazlasıyla sindirimli olacaktır . Şanslıysanız bir Kaneki olabilirsiniz .

MADDE 3

Edebiyat dersinde sizleri öğretmen gözünde bir adım öne çıkaracak özlü sözleri bizlere sunan Tokyo Ghoul , aynı zamanda işkence sırasında uyanık kalmak için matematiksel işlemler öğretiyor .

bkz: Kaneki işkence sırasında 1000-7=? yöntemiyle uyanık kaldı.

Matematikte de işe yarar bir yol hesap yaparken fadjghadgadlk

MADDE 4

Tokyo Ghoul , bizlere felsefede yeni bir açı kazandırıyor adeta. İnsanları et yığını gibi görmeye başlıyoruz , üzerine hardal döküp ısırdığımızı düşünüyoruz , kahve içerken ' inanamıyorum bende kahveyi çok severim acaba bende ghoul muyum ?' gibi düşüncelere kapılıyoruz . ve cevabımızı vermeden olmaz ' hayır , siz bir ghoul değilsiniz !'

MADDE 5

Acayip insanların olduğunu öğreniyoruz . Örnek vermek gerekirse

BKZ: Suzuya ; Yüzü dahil bedenine bir sürü dikiş atmış, acı çekme hissiyatı olmayan bir dedektif. Çılgın , korkusuz , mecaraları seven interesting bir tip.

Mado : Bu tipte biraz interesting . Kafasını ghoullarla bozmuş .

Tsukiyama: Kafasını Kaneki ile bozmuş bir gurme , tabii ghoul gurmesi . Kokladığı kaneki'nin kanının bulunduğu mendil.

Umarım beğenmişsinizdir.

Okuduğunuz için teşekkürler


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

  • Saçma cocukca

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

  • hic izlemedim

    0|0
    0|0
Yükleniyor...