Yabancı Dizi İsteyenler İçin Öneriler

DOCTOR WHO

Tardis'iyle birlikte zamanda yolculuk yapan Doctor tanıştığı insanlar, gezdiği yerler, yaşadığı olaylarla izleyenleri kendine hayran bırakan bir dizi. Klasik ve modern olmak üzere iki serisi vardır ve 50 yılı deviren eski bir dizidir. İlk bir kaç sezonundan sonra bağımlısını olacağınızı düşünüyorum.

SHERLOCK

Bu diziyi sevenlerin ne güzel sabrı vardır öyle... Beklemekten ciğerimiz solsa da Sherlock'un o zekiliği, pratik çözümleri, dizinin kurgusu, olay akışı, hepsi bize beklerken yoldaş olur, hatırladıkça sabrederiz. İzlemeyenlerin bence çok şey kaybettiği dizilerden biridir.

THE 100

Dünya, nükleer atıklara ve radyasyona boğulduktan sonra yaşanmaz bir hale gelir. Bunun üzerine koloniler halinde insanlar uzaya çıkar. Bu koloniler daha sonra birleşir ve Ark'ı oluşturur. Bir takım problemlerden sonra Dünya'ya gönderilen bir grup genç ve yaşadıklarını anlatan mükemmel bir dizi! İzleyin, izletin.

GREY'S ANATOMY

Ya da Türk haliyle Doktorlar. Evet, Doktorlar dedikten sonra bu diziden bahsetmeme pek gerek yok bence. Ama şunu söylemeden geçmeyeyim, nedenini bilmiyorum ama ben Doktorlar'ı tercih ederim, sanki daha bir güzel be.

Şimdi birkaç dizi daha yazacağım ama izlemediğim sadece güzel olduklarını duyduğum için sadece adlarını vereceğim.

-Reign

-Pretty Little Liars

-Teen Wolf

-The Walking Dead

-Game of Thrones

-The Vampire Diaries


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

  • The 100 güzel gibi görünüyor.

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;