Müzik Yarışmalarıyla Hayatımıza Giren Sesler

POP-SHOW 95 Deniz Seki


Sözlerini kendisinin yazdığı Bırakıp Gidersen isimli şarkısıyla katıldığı Pop-Show 95 yarışmasında birinci olmuş ve hayatımıza girmişti. Hüsnü Şenlendiriciyle tanışana kadar yükselen bir grafik izleyen sanatçı , yasak aşkın sonunda dibe vurdu.

Akademi Türkiye 2004 Barış Akarsu

2004 yıl Temmuz ayı Akademi Türkiye yarışmasında finali kazanarak hayran kitlesini mutlu etmişti. Türkiye yeni keşfettiği Anadolu Rock sanatçısının keyfini çıkarıyordu. Bunun sadece 3 yıl süreceğini kim bilebilirdi; 29 Haziran 2007 günü , doğum gününde geçirdiği trafik kazası sonucu 6 süren yaşam mücadelesini 4 temmuz günü kaybetti.

Popstar Türkiye 2004 Bayhan Gürhan

Yarışmnın birincisi Abidin olmasına rağmen adından en çok söz ettiren isim Bayhan olmuştu. Farklı tarzı, özel hayatı ve Deniz Seki ile yaşadığı polemikle bir dönem gündemden düşmemişti. Kendi tarzı ve hayran kitlesiyle hayatını devam ettiriyor. Wikipedia nın söylediğine göre tiyatro oyunculuğu da yapmaktaymış.

Popstar Alaturka 2007 Erkan Gümüşsuyu


Sesiyle herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Bülent Ersoy , İbrahim Tatlıses gibi isimlerden daha güçlü bir sesi vardı. Yarışmadan sonra kayboldu, sadece ses yetmiyormuş demek ki. Daha erken keşfedilse belki birde Erkan babamız olacaktı.

X Factor Star Işığı 2014 İlyas Yalçıntaş


Sırf, jürinin yüzündeki tepkiyi görmek için ara ara açıp izliyorum. Patlama yapacak şarkıyı gören masum jüri üyeleri :D İlyas Yalçınkaya oldukça efendi ve mütevazi bir insan, umarım güzel şarkılarla parlak bir müzik kariyeri olur.

İsimlere ve sonlarına bakıldığında, şöhret pek mutluluk getirmemiş. Hayat her zaman planladığımız gibi gitmiyor. Kazandım dediğin anda, kaybettiğini öğreniyorsun.


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Ve benim aşkım tankurt 😂😂

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • Ne popülerlerdi o zamanlar...

    0|0
    0|0
Yükleniyor...