Türkiye'nin En Yakışıklı Erkekleri

Arkadaşlar, sizlere içimden gelen en samimi paylaşımı yapıyorum. :D

Herkesin zevkine kimse karışamaz bir kere. Cidden öyle baklavaları olan, yüz hatları keskin erkekler falan paylaşmayacağım. Kalbimi açıyorum size beni kırmayın. Ben genelde herkesin beğendiği erkekleri beğenmiyorum. Çünkü zor kadınım. :D Neyse cidden listem çok samimi, ciddi olalım. Ama önce reelde seçtiğim erkeklerin özelliklerinden bahsedeceğim.

#dobrakadınn nasıl erkeklerden hoşlanıyor? :)

Benim şuana kadar beğendiğim erkekler, genelde 4-5 kızın aşık olduğu, ortama neşe saçan sempatik ama bir o kadar gerektiğinde sert olan erkek tiplerinden .Yani küçük bir ortamda üniversitede ki sınıfınızı düşünün, popüler olan erkek gibi. Fakat bu erkekler genelde çapkın ve serseri oluyor. Neyse yani ben iddialıyım testosteron hormonu yüksek erkekleri seçiyorum. Ve bence bu önemli.

Hadi listeye geçelim. Zaten girizgahı okuyan kişi 5 parmağı geçmez. :)

Mustafa Üstündağ

Türkiye'nin En Yakışıklı Erkekleri

Bence çok tatlı. Klasik Türk erkeği işte. :) Yanakları sıkılası, gözleri iri koyu kahve, buğday tenli, yüzlü harika erkek. Gerçekten giyim tarzı da çok erkeksi. Tam sarılmalık, göğsünde uyumak için ideal erkek bence. Aslında ben Üstündağ'ı Merhamet dizisinde tanıdım. Orada ki Sermet karakterinden dolayı beğeniyorum. Başka bir neden daha var. O da bana kalsın. Ama dediğim gibi bence en yakışıklı erkeklerden. Bıyıksız pek beğenmiyorum. Bence bıyık, sakaldan daha önemli. Ve her erkeğe yakışmıyor. Evet kıllı kızlar ama olsun. :D <3

Şener Şen

Tabi artık yaşlandı. Ama Şener Şen gençliğinde bir harika. Mimiklerine hastayım. Bakışlarına, duruşuna. Gerçekten kendi şahsına münhasır jest ve mimikleri var. Ve bence bu çok çekici. Üniformada çok yakışmış. :)

Murat Han

Hadi yine iyisiniz kızlar. Size kaslı erkek de sunuyorum. Ama ben bu fotosunu inanın çekici bulmuyorum. Takım elbiseli ve spor giyimli hali çok daha iyi. Cidden Murat Han'ın kişilik özelliklerini araştırdım. On parmağında on marifet, ince ruhlu, sanattan anlayan temsili mükemmel erkek. Kafası çok tatlı. Küçücük.

Bülent İnal

Bıyıklı hali özellikle harika. Tv'de bir dizide görmüştüm ve araştırmıştım hayatını. Tam aile babası olacak bir yüze sahip, Çok beğeniyorum bence çok yakışıklı.

Nihat Altınkaya

Survivor'da duydum ismini. Sonra yaprak dökümü dizisinde oynadığını öğrendim. Orada rolünden dolayı daha da karizmatikti. Bence buğday tenli yüz hatları gayet çekici bir erkek. Dudakları çok iyi. :)

Murat Yıldırım

Ses tonu ve bakışlarının çok etkileyici olduğunu düşünüyorum. Yine bence gayet yakışıklı ve çekici bir erkek. Asi dizisini izlemedim ama youtubede bazı klipleri seyrettim ve birkaç sahneye bakmıştım. Çok beğeniyorum.

Burak Özçivit

Tabi ki bence Türkiye'nin en yakışıklı erkeği. <3


7|5
2238
dobrakadınn KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Bu benceyi okuyan, satır satır inceleyen çoğu site üyemizin sizin kapınızı tırmalayacağı kesin. Olacaktır ve belki de oluyordur.
  Şaka bir yana listede sadece Bülent İnal'ı kişiliği ve oyunculuğu yönünden sever sayarım.
  Hoş, düşünceli ve yetenekli bir insan kendisi... Ses tonu da aynı ölçüdedir.

  1|0
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • Bulent inal da doğu erkeği havası seziyorum ben nedense ya dizilerindeki karakterlerden ya da kişiliğinden olsa gerek , efendi bir şahsiyet belliki. Murat yıldırıma gelecek olursak o da kişiliğinden taviz vermeyen aktörlerden... Emeginize sağlık. 👍

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 37

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor... ;