Sezonun Yeni Yabancı Dizileri

3. The Shannara Chronicles
Sezonun Yeni Yabancı Dizileri

Fantastik bir dizi. Elfler, insanlar, gnomelar, şeytanlar ve daha bir sürü yaratığın bulunduğu aksiyon dolu, mutlaka izlenmesi gereken bir dizi. Gençlik dizisi de diyebiliriz aslında çünkü başroldeki oyuncularımız gençlerden oluşuyor. Yüzüklerin Efendisi gibi filmlerden hoşlandıysanız, bu diziye de mutlaka bir şans vermelisiniz.

2. The Magicians

Bu dizi kitaptan uyarlanmış. Kitabı yutdışında satış rekorları kırdı. Ama bizim ülkemizde çok fazla tuttuğu söylenemez. Yine de dizi oldukça kaliteli. Adından da anlaşıldığı üzere büyü ve büyücülerle ilgili. Bir büyü okulunda geçenleri anlatıyor. Harry Potter'dan hoşlandıysanız bunu da çok seveceksiniz.

1. DC's Legends Of Tomorrow

The Flash ve Arrow dizilerini duymuşsunuzdur. Bu da aynı kanalın yeni bir dizisi. Oyuncular The Flash ve Arrow'daki arakterlerden oluşuyor. Gelecek vaad eden bir dizi ve şu zamanda da oldukça popüler ve bana sorarsanız Arrow'dan çok daha iyi. Fantastik konulu yapımlardan hoşlanıyorsanız kesinlikle izleyin.

Daha bu sezon başlayan bir çok dizi var ama bunlar en popülerleri ve benim de severek takip ettiğim diziler. Umarım siz de severek izlersiniz :)


1|0
12

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

  • güzel evet eline sağlkık

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;