Neden Bu Hâle Geldik!

Hiç düşünüyor merak ediyor musunuz,son günlerde neden iyice sapıklık,cinayet,gasp v.b. olaylar arttı?

Kabul edelim ki hepimiz TV izliyoruz öyle ya da böyle mutlaka 5 dk da olsa bakıyoruz. Peki ya yayınlanan diziler; Kiralık Aşk,Aşkı Memnu, evlendirme adı altında yayınlanan parogramlar. Pek Tv izlemediğim için dizi adları aklımda yok kusura bakmayın.Neden Bu Hâle Geldik!

İzliyorlar böylesi saçma sapan, maneviyattan uzak aile bağlarını sevgiyi hiçe sayan özeniyorlar aynısını günlük hayatta yapmaya çalışıyorlar. Biraz internetten kısa özetlerine baktım; aman Allah'ım dedim.! Yakın birisinde duydum şahit oldum adam, Polat Alemda'a özeniyor onun paltosu imiş yok onun telefonu saati falan alıyor yok artık dedim.

Sapıklığın ensest ilişkinin adı "yasak aşk" olmuş dizilerde...

Bir insan sabah akşam aynı şeyleri ya da benzer şeyleri izler ise bilinç altına yerleşiyor eee sonra haberlerde duyuyoruz; falan yerde genç kıza tecavüz edildi kolları bacakları kesilmiş halde bulunuldu diye... Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama bu dizileri ben izlemiyorum siz izlemiyorsunuz kim izliyor Allah aşkına? Eğer böyle gittiği sürece daha nice tecavüz habaeleri olacak inanın. Çok değersizleştiriliyor değerler.

Sürçü lisan ettim ise affola...


1|0
10

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • harika ötesi bir yazı

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;