Yer Aldıkları Yaz Sezonu Yapımlarıyla Dikkat Çeken Erkek Ünlüler

1. Can Yaman

Bu sene dikkat çeken erkek ünlüler

İnadına Aşk'ın yakışıklısı olarak ekranda karşımızda olan Can Yaman iri kaslı vücuduyla ön planda olan biri. Normalde kadınlar aşırı iri erkek sevmezler ama bence bu ünlüye hayır diyecek pek kız olmasa gerek ;) Ayrıca hem avukat hem yüzücü hem de oyuncuymuş.

2. Berk Atan

Güneşin Kızları'nda gördüğümüz o yakışıklı motorcu çocuk. Dizide bize cool çocuk nasılmış onu gösterdi ama bana kalırsa hem yakışıklı hem tatlı olan erkeklerden :)) Ayrıca 2012 Best Model of Turkey birincisidir.

3. Berk Oktay

İlişki Durumum Karışık adlı dizede karşımıza çıkan Berk Oktay kısa saç da erkeklere yakışıyormuş dedirtiyor. Farklı bir çekiciliği var daha tam çözemedim :D

4. Ekin Mert Daymaz

Çilek Kokusu'nun Volkanı o... Bence sert olmak ona çok yakşıyor tam bir motorcu serseri tipi var :)) Tabi Amerikanın serserisi, Hollanda'da doğmuş Yusuf Çim'e taş çıkartacağını düşünüyorum.

5. Yusuf Çim

Çilek Kokusu'nun başrol oyuncusu :)) Ben yakışıklı bulmuyorum bence o daha çok tatlı mı tatlı bir erkek tabi sempatik de :D Ayrıca bir de klibi vardır izlemek isteyenler için ayrıca whattpad'da bir kitabın kapaklarında resimleri varmış herkes onu mafya Demir Kara olarak biliyordu.

6. Barış Arduç

Kiralık Aşk'ın yakışıklı Ömeri :D Bence en ideal vücuda sahip olanı ne aşırı kaslı ne de zayıf dövmeyi hiç sevmem ama ona çok yakışmış yahu. Ayrıca normal hayatında dizideki halinin aksine güler yüzlü ve sampatik oldugunu görüyoruz.

Evet bencemizin sonuna geldik burdan tüm saplara selamlar :D #zazakızı #Tirisi


0|2
3514

En İyi Erkek Görüşü

  • Can ı bilmiyordum

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

  • gizli kullanıcı sizin için herşey tip değilmi? o kız övgü yapmış adamlara bana bakar dememişki. hem bakabilirlerde belki seni ne ilgilendirir ki. yorum gelmesini engellemen önemli değil burdanda sana karşılığını veririz kekocum var mı öyle yazıp kaçmak. yazıp kaçacaktın madem kız kullanıcı hesabı alsaydın ya hem karakterine hem cinsiyetine yakışırdı 😊

    4|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 34

Yükleniyor...