İlluminatinin Göz Bebeği Ünlüler ve Açıklamaları

İlluminati nedir?

İlluminati satanist dine mensup bir kuruluştur, başı lucifer ismi ile bilinen bir ifrittir, dinlerde mevzu bahis olan şeytanın ta kendisidir.

Kuruluşun amacı nedir?

Kuruluş ahlakı bozmak, insanları isyankarlığa, dinsizliğe, yozlaşmışlığa ve eşcinsellik gibi birçok görüşe ve alışkanlığa yönlendirmektir.

Asıl amacı nedir?

Asıl amaç derken? diyeceksiniz. Evet, şeytanın en baştan beri amaçladığı şeyi nedense kimse anlamıyor oysaki açık açık yazar kutsal kitapta. Sanıyorlarki şeytan kötülük yapmayı seviyor, tabiki hayır! Lucifer ibadetleri ile iyilikleri ile o kadar üst bir takvaya ulaştı ki zamanında Allah'ın katında meleklerin yanında bulunuyordu, Lucifer çok iyiydi, Allah'ı çok severdi ama bir huyu vardı, kibirliydi. Allah insanı yarattı ve "bu ırk cinlerden daha üstündür" dedi. Gerçekten de cinler insani olarak iyilik yönü pek gelişmemiş, sürekli yalan söylemeyi alışkanlık eden boş boş işlerle uğraşan bir ırktı genel manada. Ancak Lucifer karşı çıktı, kendi ırkını savundu, Allah'a karşı geldi. Olanlar oldu cezası ne bilinmez ancak Lucifer izin istedi ve insanların ne kadar aşağılık olabileceğini göstermek için o zamandan beri uğraşıyor. Evet! Asıl amacı insanların aşağılık, daha doğrusu cinlerden daha aşağı bir ırk olduğunu kanıtlamak.

İlluminati bu ünlüleri nereden buluyor?

Çoğu ruhunu şeytana sattığını beyan eden insanlardan oluşur, başka bir yol da olsa satanist olması gerekir.

Vaadi nedir ?

Şeytan kendine "Rainman" sıfatını takmıştır, bunu da cömert manasında kullanır, illuminatiye üye ünlülerin kliplerinde genelde dikkat edilmez ama para yağdırılır. İlluminatinin göz bebeği ünlüler ve açıklamaları.

Fotoğraftaki Iggy Azalea ismine özel bir kliptir, yanındaki Britney'e özel değil, Iggy'i daha fazla illuminatiye özel kliplerde görebilirsiniz. O artık rainmanın hediyelerine sahip oluyor.

Öncelikle kim bu üyeler ?

Elit insanlar, büyük patronlar. Roger Morneau onların içinden biri anlatıyor. Anlattıkları sebebiyle ölmüştür.

Disney!

Evet, çocukların izlediği, kanal, film yapıyorlar. İnanın Disnep hakkında neler atabilirim, görsel ya da video olarak ama atmakla bitmez kendiniz araştırırsanız daha net görürsünüz.

Bizim tanıdığımız şarkıcılar yok mu hiç ? İşte Şarkıcılar!

Katy Perry

Onların şu anki en gözde elemanları, top diyelim, en yukarıda şu an o var aralarında. Öncelikle kendi itirafı;

Üstelik ilk gündem olan şarkısı ve en tutulan şarkılardan biri olan "I kissed a girl and i like this" şarkısı ile lezbiyenliği yaymak adına önemli bir görev üstlenmiştir, bu şarkıdan sonra lezbiyenlik oranı fırlamıştır.

Madonna

Fazla söze gerek yok en bilinenlerinden.

Eminem

Birçok kez hayatını geri istemesine rağmen şeytana bir kere ruhunu satmıştı. My darling şarkısı ve sözlerini iyi dinleyin neler çektiğini şeytanın kendisine neler söylediğini anlatıyor.

Rihanna

Christina Aguilera

Kanye West

Jay-Z

Beyonce

Winfrey ile röportajında;

Beyonce "Illuminati'nin desteğiyle şöhrete kavuştum" diye konuştu. Winfrey, ünlü şarkıcıya "Bu kadar cesur olduğun için teşekkür ederim" diye karşılık verdi. Kocası Jay Z'nin Illuminati ile ilgisi olup olmadığı sorusuna ise "Bu benim için özel bir konu. Ailemle ilgili ayrıntıları açıkça konuşmak istemiyorum" dedi.

Jessie J

Justin Bieber

Miley Cyrus

Nicki Minaj

ve daha niceleri...

Kliplerdeki hangi sembollerden anlarız ?

Üçgen, piramit, ve tek göz ayrı ayrı ya da aynı anda hepsini kullanabilirler. (Ra'nın gözü dahil)

Damalı zemin

Siyah olan kısımları cinlerin boyutunu, beyaz olan ise bizim boyutumuzu temsil eder.

Gökten para yağması

666 sembolü

Baphomet sembolü

El içinde ya da alında göz

En çok bilinen sembolleridir. Hint teması da kullanılabilir. 666 farklı alfabe ile yazılabilir ya da sözlerin aynada yansıması gibi zıt görüntüsü kullanılabilir.


0|4
4038

En İyi Kız Görüşü

 • hedef islam dini.. islam gittikçe yaygınlaşmakta ve korkulmakta adamlar muslumanların korkusundan ne buyuk şeyler yapıyolar.. bizde tabi kek gibi yıyoruz.. hatta hayranlarıyız olup bıtırıyoruz bu halk soytarıları için.. ahlaksızlıkta sınır tanımıyolar ve genelde biz salakları çok ıyı kandırıyolar.. ulkede okadar olay varken musluman katledılırken bizim gerızekalılar eşcinsellik yuruyusune çıkıyolar falan fıstık bunların hepsi aynı orgut zaten.. ahlaksılığı en guzel bıçımde benımseyen çağdaş turkıyem çok sevıyore seni.. ama MUTLAK DİN İSLAM VE O SAVAŞ GELECEK GALGAT AĞCININ ARKASINA SIĞINAN YAHUDI KOPEKLERINI OLDURECEĞİZ.. çokk savascıl oldu

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • kuranda ALLAH diyor ki şeytan onlara yaptıkları pis işleri güzel gösterdi... isim vermeye gerek yok.. eskiden ülkemizdeki bazı şarkıcılar (bu tarikata bağlı olanlar) çok duygusal ve anlamlı parçalar söylerdi.. biz dinlerdik.. masumane bir şekilde içimize girdiler.. yıllar geçti ve şimdi seks ten başka bir şey yok neredeyse şarkılarında ve kliplerinde... ya da hayatlarında seks ten başka bir amaç yok.. yeni çıkan masum şarkıcılarıda kendileri gibi olmaya zorluyorlar. yoksa başlarındaki patronları onları piyasadan siliyor.. örnek atiye ilk çıktığında soyunmanın ya da müstehcen olmanın bir faydası olmaz sanata diyordu.. ancak daha ikinci albümde birden her şeyi değişti... oğuzhan koç ilk çıktığında çok dengeliydi.. ancak son klibinin başı erotik film sahnesini aratmıyor.. yani bu işe onları zorluyorlar..
  şimdi bizde onlar gibi olduk.. yani nerdeyse en son yaptığımız tuvaleti paylaşıcaz nette.. benim çocukluğumda evdeki albümler öyle her misafire gösterilmezdi.. şimdi elin adamı denizde çekilmiş tatil fotolarına çok rahat bakabiliyor... ben okan bayülgeni bir kere dinledim şok oldum.. ona deniz sekiyi soruyorlar.. benim aldığım aile terbiyesinde bir kadınla yaşadıklarım onunla benim aramda kalır.. ne kavgamı ne sevdamı kimseye anlatmak zorunda değilim zaten yaparsam terbiyesizlik olur gibi konuşmuştu.. hayret etttim... çünkü ünlüler yatakta hangi pozisyonda daha başarılı olduğuna varıncaya kadar rahat rahat anlatıyorlar...

  hangi yıl olduğunu bilmiyorum ancak iç işlerinin raporuna göre ülkemizde satanizim ve eş değiştirme olayı fırlamış.. bilginize..

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 39

 • Çok güzel ve bilgili bir bence olmus kardeşim. Sen diğer inanmayanlari boşver onlar yüzünden sinirini bozma. Ben de arastiriyodum eskiden illuminatiyi yahudileri yeni dünya düzeni vs.. sonra biraktim arastirmayi artik 😂 bir tane blog vardi oradaki yazilara bakiyordum. Googleye Michael sikkofield yazarsan bulursun belki de biliyorsundur. Michael sikkofield takma isimli biri illuminati hakkında boyle yazilar yaziyor. Sen devam et boyle benceler paylaş bilgilensin herkes.. Kolay gelsin iyi aksamlar kardeşim..

  0|0
  1|0
  • sağol, onlar moralimi bozmaz benim gülüyorum sadece bu kadar açık gözle görülen açık açık röportajlarda şarkılarda sözlerinde söylenen, içinden gelen insanların açık açık söylediği şeylerin tamamını reddetmeleri zaten gülünç, onların hakkı hiç cevap almamak ama kendilerini bir şey biliyor sanmasınlar diye egolarını törpülemek için bildiklerinin yanlış olduğunu yüzlerine vuruyorum.

 • güzel bir çalışma olmuş

  0|0
  0|0
 • illüminati satanistlik degildir illüminati yüzyıllardr masonların kuruculugunu üstlendigi gizli bir örgüttür amacı ise subliminal mesajlar ile insanlarn beyinlerini saçma fikir ve düşüncelerle doldurup yollarndan çevirmektir ve mason liderlerinin büyük bir kısmı yahudilerden oluşur

  1|0
  0|1
  • Hayır bu hizmetkarlar bizzat Luciferlara hizmet ederler, daha alt tabakalar yahudi evet ama satanizm şuanki museviliğin durumundan memnun görünüyor, istedikleri kadar yozlaşmış. Kavramlar birbirine yakın, masonluk, illıminati vs. Masonluk mesela haçlı seferlerinde zamanında gömülmüş büyü kitaplarını (Hz. Süleymanın gömdürdüğü) ele geçirdi ve bu örgüt büyü ile daha da güçlendi. Başta ben de hepsini karıştırırdım ama çok araştırdıktan sonra ancak aradaki ince çizgiyi görebilirsin. Aleister Crowley diye bir adam vardır bizzat şeytanla arkadaş olma seviyesinde bir adam, "dünyanın en kötü adamı ünvanı bulunan adam" bu adam masonlara büyüyü öğretmiştir mesela bu kadar yakındır birbirlerine

  • Hepsini Göster
  • bu insanların tek bir hedefi var o da bütün dinleri yok etmek ve bütün insanlara aynı hedefi yani hedefsizliği tabii tutmak bu yüzden tabii ki her türlü yardıma kimden gelirse gelsin açıklar kabul ederler fakat şunu unutmamak gerekir ki Lucifer in amacı insanları cehenneme davet etmek ama bu insanları amacı daha iğrenç geliyor bana çünkü Lucifer ne olursa olsun Allah ı seviyor bu insanlar ise yapamıyor

  • şimdi yorum yapmaya lüzum yok aslında Bakara suresini aç mealini 30. ayet civarı olması lazım, arada geçen konuşmalar aynen ayetlerde var. Amacını söylüyor ağzıyla, yoruma kapalı bir durum

 • Topluma bu kadar yüzeysel bilgi verirsen, "bu saçmalığa mı inanıyorsun, yaptığı her hareketi delil olarak sayalım o zaman, saçmalık, beyniniz yıkanmış, madem bu kadar gizli biz nasıl biliyoruz?" Diye üstün zekalı insanlarımız tarafından dalgaya alınıp, pekte tınlanmaz. Ya da paranoya insanlar, "ohaaaa neler varmışşşş, oha bu da var, oha bu!" Diyerekten de beyin süzgecinden geçirmeyip olayı kabul eden insanlarla karşılaşırsın. Tavsiyem eğer konuya hakimsen, lucifer örgütünün kuruluşundan başlamandır. 1. Dünya savaşından bu yana planlanan dünya düzenine, çünkü bu bilgileri herkes söylüyor, ve bunlar artık 'sıradan'. Onların istedikleri de sıradanlık, bu yüzden artık rahat rahat biz buradayız mesajı veriyorlar, toplumumuzun cahilliği onlara yardım ediyor, ama bu şekilde toplumu bilinçlendirmiyoruz, bu olaylara sıradanmış gibi bakmalarıma yardımcı oluyoruz.

  0|0
  0|0
  • kişilerin hatasıdır uzun olsa dahi Roger'ın videosunu izlemelerini istedim.

  • Elbette kişilerin hatasıdır ama benim değinmek istediğim bu değildi, Roger'ın videosundan ziyade senin kişisel görüşlerine değinmiştim; başladığın noktaya. Tabiki de emek ve bilgi var buna bir şey demiyorum ama dediğim gibi bundan bilinçlenme şekli yanlış.

 • Kuruluş amacının ilk başlarda bilime hizmet etmek olduğunu neden yazmadın. Eksik ve kulaktan dolma bilgiler. Galileo öldürüldükten sonra bu kuruluş değişti. (Galileo da buraya üyeydi).

  2|0
  0|0
  • hayır, kuran kişinin amacı hatta asıl amacı insanların aşağılık olduğunu kanıtlamak istemesidir, kuruluşun bilimde yeni icatlar yapmasının nedeni ise din kitaplarını yakmadan insanların dinini yozlaştırmak ateistleştirmek için kendilerine daha çabuk ulaşabilmek istemesidir, 1700'lerdeki konseylerde bunlara karar verildi, yani o icatları bu örgüt mesajlarını yaymak için geliştirdi, İnsanlığa katkım olsun diye değil, kulaktan dolma bilgi de değil bak insanlar ağzı ile söylüyor neyin ne olduğunu, masonlukla da karıştırma bazı şeyleri %1 bilgi ile insanları yargılamayın

  • Hepsini Göster
  • Araştırmaya ortadan başlamışsınız. En öncesi böyle inkar edilcek ya da hayır denilecek birşey değil. Kesinliği kanıtlanmış şeyler bunlar. Çoğunluk doğrusu bu derken hala neden bu inat? KARNIVOR güzelce açıklamış. İyice oku lütfen. Tek kaynağa ya da uydurma bilgilere takılı kalma. Hatta aç vikipedi oku.

  • ben ne yazdım en son? bak tekrarlıyorum "işin resmi kısmı bilime yardım eden bir kuruluş olabilir" ancak biz resmi bir kuruluştan bahsetmiyoruz, wikipedia sana anlatmaz bunu, ben bunu bizzat yaşayan insanlardan öğrendim, sizin gibi bana wikipediadan gördüğüm şeyleri yazmadım saygılı olun karşınızdakinin bilgisine benim söylediklerim sizinki ile çelişmiyor, hatta sizin söylediğinizi de içine alıyor ve kapsıyor, sizin bildiğiniz çok dar bir açı, diyorum ki küçük bir kısmını biliyorsunuz illuminatinin planı ile alakalı ve bunu bilginiz olmadığı için illuminatinin kurulma amacı sanıyorsunuz. Devam etme, bana wikipedi diyip daha gülünç olma, sinir etmeyin aklınız var idrakınız var düşünün ortada her şey

 • Manyak bu ünlüler ya.

  0|0
  0|0
 • Çalıştığım Otel antalyadantalyadantalyadaa horus Paradise luxury Resort side
  Araştırabilirsiniz her adım attığın yerde o semboller var Horusun gozu anlamındaki bu sembolleri o zaman memnun kalmayan müşteriler tekrar tekrar gelmek istemesinin sebebi bu mudur? Ben otelden memnun değilim çıkmak istiyorum ama üç gün sinirlendim ise gitmedim bişey çekti beni dayanamadım gittim şimdi gitmediği de başım ağrıyor. l*n nnoluyo sublimal. s. s. s. s

  0|0
  0|0
 • Size nasıl bir korku saldılarasa bazen sadece tarihten gelen isimlerle var edilen şeyleri şeytan korlusunu tanrısal inancı katıp afedersiniz ama baya dangalak konumuna konuyorsunuz. Saçma sapan bir bence olmuş

  1|0
  0|0
  • ya bilmiyorsanız geçin, bana boş ithamlarda bulunmayın. Bu olayları yaşayan insanları sahtekarmış durumuna düşürüyorsunuz. Kendi halinizde takılın. İlluminati bencesine girip inanmadan çıkarsanız zaten saçma olacak, inanmamak istiyorsanız öğrenmemeniz lazım. Apaçık ruhunu şeytana sattığını itiraf eden, şeytanın sembollerini kullanan, elitler içinden yahudi dönmeleri içinden şeytana taptıklarını kabul edenleri görmezden gelince asıl dangalak durumuna siz düşüyorsunuz ve size onlarca farklı bilgi ve kanıt sunan birinin hiçbir kanıtını çürütemeden "dangalaklık" olarak nitelendirince cidden acınası oluyorsunuz.

 • Yanlış bilgilerle dolu bir bence... Klavyesi olan yazıyor arkadaş.

  0|0
  0|0
  • bana yanlış olan bir şeyi söyle, ama öyle olsun ki kesin yanlış olsun hani seni rezil etmeyeyim diye diyorum

  • "CocaCola'yı tersten okuyunca Allah yok demekmiş" tadındaki bilgilerinle mutluluklar. Cevabından da anlaşıldığı üzere muhattap olunacak adam değilsin vesselam.

  • dinsizseniz az ötede oynayın. Bunları yaşayan insanların anlattığı hepsinin birbirine uyduğu hikayeler ve durumlar ışığında anlattım ve zor şeyler de değil hepsi neredeyse herkesin bilebileceği şeyler. Sanada her gördüğün sembolü her gördüğün sanatçıyı masum görme yolunda mutluluklar. Benim söylediklerimi arka arkaya koyunca hala "saçma bilgi" ya da "tesadüf" diyebiliyorsan. İşte o zaman beynin iflas etmiştir ön yargın ve geçmek istemediğin safa olan nefretin senin mantıklı bir çıkarım yapmana engel oluyordur.

 • güzzel olmuş

  0|0
  1|0
 • Bencen için teşekkkürler harika olmuş bende bir ara fena kafaya takıp araştırma yapmıştım lise yıllarımda..

  0|0
  0|0
  • sağol, Roger'ın konuşmasının tümünü izlemeni tavsiye ederim

  • Tabiki vaktim olmadı ona ama mutlaka izleyeceğim

 • katy fanıyım ben bunlar beni etkilemez ben yaptığı müziğe bakarım

  0|0
  1|1
  • ben de dinliyorum :D beni etkilemez yapacakları şeyler. Ayrıca takip etmem lazım, düşmanını yakın tut misali

  • Hepsini Göster
  • Tupac'i nasıl unutursun. Bu adam sistemdeki başlı düşmanlarındandı, bak illuminatiden çıkmak isteyenlerden bahsetmiyorum, Tupac savaş açmış bir adam. Michael onlardan kurtulmak için müslüman oldu ona da saygım var

  • tupac hakkında bilgi sahibi değilim ismini duydum ama

 • Benim fikrimce bu illuminati çok çok eski bir şey. Ünlülerde bundan prim yapıyor bakın onlar hakkında konuşuyoruz şu an illüminatiden mi diye

  0|0
  0|0
 • buna inanan spastik kimdir? Satanistlik ne biliyormusunuz peki? Satanistlik bir yaşam biçimi çoğu satanist aslında atheist. Satanistlik hristiyanlara laf atmak ve ne kadar saçma bir dinleri olduğunu göstermek için kuruluştur. Buna hangi spastik inanıyorsa artık... Yani sizin dininize laf atılınca hepiniz :"HA SATANIST AHLAKSIZ" diye bağırıyorsunuz. Birde bu "mind control mesajları" nın çalışmadığı bilimsel olarak bir gerçek. Bu yüzden türkiyede bilim adamı yetişmiyor.

  0|0
  0|0
 • En önemlisi Lady Gaga'yı unutmuşsunuz

  0|3
  0|0
  • oyunculardan da var, Lady gaga o kadar önemli olduğuna inanmasam da evet o garson parçası da satanist olup ünlü oldu. Hikayesi gayet açık kadının yoruma kapalı :D

 • bir ara cok kafayi takmistim. bir sey gorunce illuminati diyip korkuyodum. Ama kafaya takmiyorum artik. Tabi o sarkicilari dinleyip de destek de olmuyorum

  0|0
  0|0
 • Ya tamam ilk başları güzel de sonlara doğru korkunç ya bakamadım korkuttun beni kalbimden vurdun

  1|0
  0|0
 • Illuminati sahtekarlarin işi bence. Dikkat cekmekten baska bisey degil. Varligina inanmam.

  0|0
  0|0
  • Hayır değil, üye kazanmak için başta sahtekarlık da yapıyorlar ama senin söylediğin gibi olmadığını düşüneceğin bir sahtekarlığı yok

  • Herneyse. Pek umrumda degiller.

 • Christina olmasaymış keşke kadının sesi muhteşem ya

  0|0
  0|0
 • Teşekkürler, okurken biraz tırssam da güzel bilgiler 😄 Şey 666 ne oluyor tam olarak?

  0|0
  0|0
  • çok manası var o rakamın, karakter sınırı yetmez, ama internette bulabilirsin her şeyi olduğu gibi

 • Kızlar Devam
  19

Erkekler Ne Diyor 37

 • Dünyayı çığırından çıkartırlarken; bunu kendi benimseyişlerindeki şeytana yanlılıklarıyla belirtmek isteyen, ve büyük son'un neye benzediğini bir nebze de olsa anlaşılır kılmak için uğraşan, bunu duyurmak isteyen veyahut hedeflemiş (?) bir örgütün (?) bunun yanı sıra kendilerine sembol edindikleri figürlerinde (Horus'un gözünün anlamında) neden bu kadar zıt düştüklerini de kendime karşı sorar, üzerine uzan uzadıya düşüncelere girerim aslında.

  Kendi özlerinin tarafını duyuran eylemlerini çelişkiye düşüren 'bir adalete sahip' vicdanî gözün / kalbin varlığına işaret etmeleri hangi manipülasyonun ötesindedir ilginçtir.

  0|0
  0|0
  • manipülasyon gerçekten bu sembolleri hayatımıza sokarken kullandıkları yolu görünce etkisiz kalan bir kavram oluyor. Manipülasyonun ötesinde bir kandırma gerçekleşiyor. Hatta daha kötüsü, manipüle edildiğini anlamayan, hangi tarafta olduğunu anlamayan insanların kendilerine sunulan sembolün süslü biçimine beni ikna etmeye çalışıyor :D

 • İçinizde şu post'a inanan ve Illuminati isimli herkesin varlığından haberdar olduğu gizli örgütün cidden var olduğuna inanan varsa cidden acırım.

  Günümüz popüler kültürü eski masonik kült sembollerini mistizm adına aparır ki bu gizli bişey değil, amerika'da okulda yapılan piyes, partilere dekor olsun diye hangi eski dini sembollerin iyi gideceği konusunda kılavuzluk eden kitaplar bile var.

  İnternet'in en büyük zararı komplo teorilerini moda etmesi.

  1|0
  0|1
  • komplo teorisi kesinlikle değildir, bu 7. yydan beri insanların beklediği , aynı zamanda tarih öncesi zamandan beri cinlerin beklediği bir örgüttür, bütün tanımlar uyuyor. İlluminatinin apaçık bir gizli örgüt olmasını çelişki sanıyorsunuz, kavramlar çelişir ama sembolleri ve sanatçıları açık etmek amaçlarıyla çelişmez örgütün. Piyesler ve dini semboller :D gülümsettin

  • Hepsini Göster
  • Gezegendeki ne yobaz, dini tabuları en ileri toplumlardan birinin hükümet binasının önünde satanist ayinler yapıldığını düşünmek, he canım öyleydi, hep Illuminati'nin işleri bunlar. ABD'de satanizme falan ilgi duyduğunu belirtmenin, 'Illuminati sayesinde başarılı oldum' demenin nasıl bir keşmekeşe sebep olacağını ancak adamların toplumunu kabaca bilen birisi idrak eder.

   YouTube'da belgesel izleyerek Dünya'nın sırrını çözdüğünü düşünen embesilin teki gelip millete akıl taslamıyor mu, hakkaten gülmek işten bile değil.

   Üzerinde yaşadığımız Dünya'nın ne kadar ekletik, ne kadar kompleks olduğu üzerine kabaca kafa yorsan bu tip komplo teorilerinin palavradan ibaret olduğunu anlardın.

  • göz önünde hepsi komplo teorileri adı üstünde daha teorik olur, bunlar teoriyi aşmış durumda size duyularınızla algılayacağınız kanıtlar sundum, gerisi sizin aklınıza bağlı bunu da reddederseniz sizin dininizle çeliştiği için köşeye sıkıştığınızı düşünmekten kendimi alamam, tekrarlamak istiyorum bir illuminati yüzünden tanrı varlığını kabul etmek istemiyorsun, aslında için içini yemeli çünkü çok ama çok açık bilgiler paylaştım, sizin ateistler bile bu kadar açık kanıtlar öne sürmüyor, bak bunlar iddia değil üstüne basıyorum bu adamlar kendisi açıklıyor, illuminati kendisi oynatıyor kliplerinde, kendileri koyuyor o sembolleri, biz koymuyoruz onlar varmış gibi yaşayın diye sizi kandırmıyoruz, aç gözünü ateist, bak bilmediğin dünyanın sınırındasın materyalizm bitti şu an . Gram mistisizm karıştığı için hemen bir reddetme çabası malesef ateizm de bitti, materyalizm de dolayısıyla, çırpınıyorsun

 • İllimunati medyanın oyunundan başka birşey değildir. Gizemli şeyler her zaman insanları çeker psikolojik etki altına almak için uydurulmuş birşeydir.

  Sen bu örgütü merak ettikçe batının ünlülerini daha çok takip edeceksin ve giderek onlara özenmeye başlayacaksın amaç bu.

  Ama bizim paronayaklar örgütle 10 yıl çalışmış gibi bahsediyor😉

  0|0
  0|0
  • ben görüşlerimi gayet somut şeylere dayandırdım senin karşıt argümanın ise benim bu arkadaşların hiçbir şarkısını dinlememem ve kendilerinden nefret etmem ile çürüyor. Benim gibi düşünen insanlar da bu ünlülerden nefret ediyor, yanlış çıkarımlar yapmışsın kendini tekrar gözden geçir. Hayır yani materyalist isen 21. yüzyılda olmamıza rağmen hani! hadi ona da bir şey demiyorum ama bu kanıtlar böyle karalanmaz.

  • Hepsini Göster
  • unutma yaşamadığın bir an var aramızda o anı yaşadığında önceki söylediklerinin bir manası kalmayacak.

  • Yaşadığında yaşamadığında senin olsun kardeş.

   Kolay gelsin fazla kaptırma kendini.

 • Bana gündemde kalmak adına yapılan koreografiler gibi geliyor.

  Reklamın iyisi kötüsü olmaz neticede.

  0|0
  0|0
 • tabi fikir ve bilgi yani alt yapı olmadan araştırma yapınca insan önüne gelene inanıp buraya yazıyor nerden kimden topladıysan en az %70 ini götünden element uydururcasına yazmışlar neyse sen böyle bil merak etme senin peşinde değiller şeytana tapanlar :D

  0|0
  0|0
  • bilmeyen insanların verdiği tepkilere alıştım. Beni teselli etmeni gerektirecek bir durum yok. 29 yaşına gelip bu konuya bu açıdan yaklaşacak kadar vizyonsuzsan bu senin problemin. Ben kaynaklarımı belirttim, okuma yeteneğin varsa bana geri dönüş olarak "g*tünden element uydurmak" lafını kullanamazsın. Terbiyeni de takın, eleştiri de yapıyorsan önce benceyi düzgün oku, illuminati ile ilgili paylaşım yapan herkesin kulaktan dolma bilgileri kullandığı yargısından da kurtulun.

  • Hepsini Göster
  • Ahahaaaa ulan yaa bide nasilda kendinden emin tamam şampiyon sensin en birincide sensin ama boşsun işte onu anlatmaya çalışıyorum bizim haketmedigimiz o bilgiler sana anca bu benceyi yazdırır hepsi bu yani ove ove bitiremedigin sen bu bencedeki bilgiler kadarsin işte senin bildiklerinin hepsini değil bilmediklerinide bilsem intihar falanda etmem rahat ol ama seni baya sarsmis anlasilan su bizim layik olmadigimiz bilgiler işte cehalet insana tamda böyle bir özgüven veriyor başkalarının arastirmalarini okuyarak belgesel seyrederek kendini koyduğun yerde yapayalnizsin hepsi bu ve bu konuda ne kadar bilirsen bil ne kendine ne bu benceyi okuyanlara nede sosyal çevrene bir faydan yok kendin hariç kimse için bişey ifade etmiyorsun biliyorum üzücü ve zavalli bir tablo içinde bulunduğun ama malesef ki durum bu
   Neyse şampiyon sana sirça Köşkü'nde hayatta başarılar dikkat et illuminati seninde peşine düşmesin işi gücü birakip arastirirken belgesel falan izlerken dikkat et

  • karınca orman yangınında su taşıyormuş. "Neden yardım ediyorsun ne faydan dokunacak" demişler. "En azından safım belli olsun" demiş.

 • Hepsi cehennemlik bir deri et kemik parçası içleri boş kütükler.75 85 65 kaç yıl? '' Evet kaç yıllık hayatını ebediyete satmış kişiler. Atatürkmü kaldı?, fatihmi kaldı, romamı kaldı, kim kaldı kim şu anda geçmiş zamanı getirebilir? ( Hayır asla ). Bu masonik ve Yahudi oluşumu pislik sistemin kölesi olmuş insanlara kanmayıp yaşayanıda görüyorum. Doğuda temiz kesimler var. İstanbul Ankara bazı şehirler tamamen Yahudi ve masonik özenti gençleri yetiştiriyor. Türkiyede zaten bu düzende var %60ı alman medyasına sahip dış güçler tarafından kontrol edilen türkiye. Tabi ben bunları biliyorumda ne oluyor ben ne yapayım? İçsel olarak kendimi yiyip bitireyimmi yoksa ben yok edebilirmiyim? :). Ne yapacağız? Kafirler için ebedi cehennemden bahsediyor KURAN. Bunu şuurlu bir beyin anlar. Bende nefsime yenilen günahlarda olan bir insanım temizim demiyorum ama. Zinadan, içkiden, büyük günahlardan sakınıyorum...

  0|0
  1|0
  • bilmiyorum belki bana kızacaksın ama Atatürk de masondu hatta o kadar iyi bir hizmet verdi ki Aleister Crowley, yani Masonluğun 1 numarası denilebilecek insanlardan biri bu Aleister, şeytanla defalarca görüşmüştür, masonlara büyü yapmayı öğretmiştir, "dünyanın en kötü adamı ünvanı"nı almıştır bu adam. Oğluna "Atatürk" ismini vermiştir. İstersen bloglara falan bak, bu durumu savunmak için acı içinde kıvırmaya çalışanlar var yok Crowley, Türkiyeyi karıştırmak için bu ismi koymuş, bizim kafamız karışsın diye :D ve daha nice gülünecek imkansız şeyler

  • Hepsini Göster
  • şuanda din ile alakalı en ufak soru işaretim kalmadı, çelişkim yok, mutluyum. Ne anlamda böyle söyledin kardeşim açarmısın.

  • böyle 16-17 yaşlarındayken hani böyle ateistlerin söylediği şeyleri araştırırdım, Kur'anı açar okurdum acaba söyledikleri doğru mu diye. Şimdi müslümanların bile hocalara gidip sorduğu şu nedir gibi şeyler hakkında soru işaretim kalmadı daha sonra soru işareti kalmayınca insanlar daha farklı şeyler düşünüyor orada kafa yanıyor onu söylemek istedim

 • güzel olmuş eline sağlık

  0|1
  0|0
 • Azazil bahsettirmiş yine kendinden :D Bu konulara deccalide katıp anlatırlarda sen yapmamışsın sıkıntı değil daha sade daha anlaşılır eline sağlık güzel yazı.

  0|0
  0|0
  • O çok başka biri, belki yüzeysel olarak bahsedebilirdim ama konuyla pek alakası yoktu

 • Eminem eskiden hizmet etmiştir doğrudur artık etmediğin biliyorum. tehdit ettiler bir şekilde hayran kitlesi kurtardı yani elleyemediler onu batırmak için bir çok iftira ve yalan haber yaydılar ama fayda etmedi shady halen zirve de.

  Tupac Shakur dan bahsetmişsin keşke illimunatiye karşı gelen ve onlarca para teklifini reddeden atık yetmedi onlarla savaşan ve hatta killuminati diye albüm çıkaran bir adam ve sonucunda yine illuminati tarafından canına kıyan bir isim

  0|0
  0|0
  • Eminem'in kurtulamadığını biliyorum çok içinde değilim eminem olayının ilişkisi olduğunu biliyorum, Bencenin başlığına bakarsan Tupac ten neden bahsetmediğimi anlarsın. Birkaç görüşte bahsettim bazı arkadaşlara o kadar

 • Taaaa başında bir sorun var çalışmanın lucifer, islamda geçen şeytandır bir ifrit değildir, bir melektir. Tanrının insanları yarattmasına karşı gelmiş buna karşıda tanrı onu cezalandırmıştır tabii her dinde farklı bir şeytan var, hinduistler agni derken, kuzeyliler hades demiştir şeytanın da tanrı gibi birden fazla ismi ve tapınma şekli vardır. Bence illumunati diye birşey yok tamamen sacmalık.

  0|0
  0|0
  • hiçbiri reddedebileceğin kadar itibarsız açıklamalar semboller veya şarkılar değil hepsi açık açık kanıtlıyor sana inandırma çabası içerisinde değilim, Şeytan da insanların yaratılmasına karşı çıkmamıştır, cin ırkından üstün olduğunu kabul etmemiştir, sorun yaratılması değil. İfrit ise dünyaya düşen bu varlıklara verilen isim, melek de denemez, aslında çünkü Kur'anda açıkça cin diyor, melek katına yükseltilmiş bir cin. Tüm yazıtlar, cinlerin hepsinin bildiği bir şey, medyayı eline geçirmiş örgüt, açıklamaları ortada, sadece mısır tanrıları sandığınız haltların sembollerini kullanıyorlar, siz mısır tanrılarını tarihçilere soruyorsunuz :D her neyse Lucifer dinsizliği çoğaltmak istese de bir hatası var, kendini çok açık etti, aynı zamanda örgütünü, kendini ifşa ettiği için kendi varlığı ortaya çıktı, dolaylı olarak bile insanlar Tanrı varlığını kabul ediyor bu lucifer yüzünden çünkü Tanrı kendini bulmanız için aklınızı kullanmanızı söyler, Lucifer kendini açık ediyor bir hile bence

  • her neyse subjektif görüşleriyle illuminati gibi en bilinen örgütlerden birini yok sayacak adamla tartışmaya girilmez :D

 • Tüm taşlar yerine oturdu. Vay * koyim, ne pislik bir dünyada yaşıyoruz.

  0|0
  1|0
  • şu an öğrendiklerinin kafana yatması altyapın olduğunu gösterir, bu biraz yüzeysel, herkesin bileceği türden bir şeydi. Roger'ın paylaştığım 1.5 saati geçik konuşması var onu izle, bu biraz daha derin bir bilgi seviyesine indirir, The Arrivals dizi-belgeselini de bitirirsen neredeyse bildiklerimin %80-90'ını öğrenmiş olursun

  • Hepsini Göster
  • o zaman * et. sen de illüminatici ol. para var huzur var.

  • ortalama 70 sene huzur, sonu sonsuz cehennem :D teklifi reddetmek akıllıca olsa gerek

 • Google illu nedir? İllu gozu nedir? 😄

  0|0
  0|0
 • 1 lusifer degil o azazil dir
  2 bunlar satanist degildir amaclari butun dinleri ortadan kaldirmaktir
  3 - deccal i biraz araştir

  0|0
  0|0
  • hepsini biliyorum zaten sen neyi yanlış bildiğimi düşünüyorsun? Cinler ve arkadaşları ona Lucifer diyor o bu ismi kabul ediyor, satanist değildir diyemezsin, satanizmin amacı zaten dinleri kitaplarını yakmadan ortadan kaldırmak. Sonuncusu ise deccal konusuna girmedim, bahsetmediğim bir konu üzerinden de mi beni yargılayacaksın?

 • Bu bence bir siteden kopyalanip hazirlanmistir @KizlarSoruyor @drejevic @KsBence

  0|0
  1|0
  • Hayır kopya değil.

  • Hepsini Göster
  • Onedio. com daki değil kardeşim. Adam kendisi yapmis.

  • bir iddia atıyosun adamın bencesini çalıntı olduğunu söyliyosun ama şimdi saatlerce onedioda aratamam diyosun.

   Şu demek oluyor arkadaş bir iddiada bulundu kanıtlayamadığı için Senin Bencen Orjinal bu arkadaşın görüşüde yalan olmuş oluyor.

 • cömertlik ama neyin cömertliği? yani neden aklı yerinde bir insan illuminatiye uye olsun ki bana açıkçası saçma geliyor biraz? yani biri ha üye olmuş ha olmamış ne değişir?

  0|0
  0|0
 • buna rağmen ajanslarda bisürü hazır gönüllü köle var.

  0|0
  0|0
 • Sonunda bir ise yarayan bir bence cikti allah razi olsun. Cogunu biliyodum buraya paylasmanda iyi oldu bunlarin farkina varmaliyiz en büyük düsmanalrimiz bunlar bizim.

  0|0
  0|0
 • Çok başarılı emeğine sağlık

  0|0
  0|0
 • tamamen uydurma bir yazı olmuş , cahillikte sınır tanımıyorsunuz.

  1|0
  0|0
  • biz cahiliz, sen bu kadar açık seçik bir şeyi reddettiğin için çok coolsun oke?

  • Sen internetin i harfini bilmiyorken ben deepwebte arşiv indiriyordum. Bu yüzden bana gelip bişey bildiğini ima etme. Yazın tamamen saçmalıklarla dolu. Çok fazla Müslüman sayfasından okumuşsun illuminatiyi. Gerçekleri göremeyecek kadar körsen , yazılanlara inanmaya devam et.

  • ben illuminatiyi direkt olarak satanistlerden ve cinlerden öğrendim, bunlarla tamamen uyumlu hiçbir şekilde çelişmeyen hristiyan ve müslüman hocaların anlattıklarını araştırdım. Mariana'da gezen binlerce insan var peki bu binlerce insan aynı görüşe sahip insanlar mı? felsefik olarak bile ego şişirmek için konuşuyorsun. Sen belliki bir ama sadece bir yerden illuminati ile ilgili farklı bir teori okumuşsun, ama ben bunu yüzden fazla kişinin birbiri ile kesinlikle çelişmeyen görüşlerini ve yaşadıklarını art arda ekleyerek yazdım. Senin gibi isyankarların ya da dinsiz insanların bazı şeyleri reddetmek için ileri sürdükleri materyalist teorileri de paylaşabilirdim ama samimiyetsiz olur, benim kadar şey bilen birinin materyalist paylaşımlar yapması, mistik şeylere uyduruk demesi saçma. Artık alışın

 • Türkiyede ekleseydin bir kaç on numara olurdu ama yinede basarıli :)

  0|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  17
Yükleniyor...