Elçin Sangu makyajsız fotoğrafına isyan etti! Sizce o kadar çirkin mi çıkmış?

elifcik018
Elçin Sangu, geçen akşam sevgilisiyle beraber Etiler'de bulunan bir AVM'ye sinema izlemek için gitti. Elçin Sangu, vatandaşlar tarafından tanınmamak için makyaj yapmadı ama gazetecilerden de kaçamadı. Sangu da artık makyajsız yakalanan ünlüler arasına katıldı.
Elçin Sangu makyajsız fotoğrafına isyan etti! Sizce o kadar çirkin mi çıkmış ?
Elçin Sangu , gazetecilerin onu çektiğini fark edince sevgilisine: Beni bu çirkin halimle çektiler. Dedi.

Bence o kadar kötü çıkmamış. Siz ne düşünüyorsunuz?
Elçin Sangu makyajsız fotoğrafına isyan etti! Sizce o kadar çirkin mi çıkmış?