Komedyenler savaşı: Dört komedyen arasında senin favorin hangisi?

Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz'ın 'Ben komedyenler arasında son sırada geliyorum. Bunun nedeni de onlara tur bindirmem'' sözlerine yanıt verdi.
Komedyenler savaşı: Dört komedyen arasında senin favorin hangisi?Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz'ın ''Komedyenler arasında sonuncuyum. Çünkü hepsine tur bindirdim'' açıklamasına şöyle cevap verdi: ''Ben o yarışı görmedim, ne zaman yapmış?''

• Cem Yılmaz
    A seç
  • Yılmaz Erdoğan
    B seç
  • Şahan Gökbakar
    C seç
  • Ata Demirer
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
5977

En İyi Erkek Görüşü

• En geniş yelpazesi olan yılmaz erdoğan. Listedeki üçü normal oyuncu. Ben de komik şeyler sahneliyorum gülüyor millet, iyi ama ben aşırı komik biri değilim ki sadece yazılmış rolü oynuyorum. Türkiye'de ağzını açtığı anda kahkahalara boğulduğumuz tek komedyen var Cem Yılmaz

1|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Cem Yılmaz hiç komik gelmiyor bana. Onu baştan eledim. Şahan tatlı ve komik kanks 🤗

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 76

• Şahan Gökbahar'ı oldum olası sevmedim. Bana oldukça şımarık gelen abartılı bir yapısı var. Yılmaz Erdoğan'ı eskiden çok severdim. Ta ki, iktidar yalakası biri olduğunu gösterene dek.
    Ata Demirer iyi ve hoş biri. Eski performansları, Avrupa Yakası'ndaki oyunculuğu ve bazı filmlerindeki komikliğinden ötürü saygı duyarım.
    Listeden geriye kalan Cem Yılmaz ise gerçekten de komik bir adam. Öte yandan bazı çizgilerinin oluşu ve tutumu da hoşuma gidiyor. Yani A şıkkı!

6|4
    4|2
  • Cem saçmalamış iyice itici olmaya başladı son yıllarda

4|4
    2|4
  • şahan 0-5 yaş izleyicilere hitap eden leş filmler çekmekten başka ne yapmış ve hiç birinde dikkat şahan çıkabilirin seviyesini dahi yakalayabilmiş değil , cem yılmaza komik diyenler gora üzerinden adamın sürekli kendini tekrarladığının farkında değiller mi ortada özgün bir şey yok ali baba ve yedi cüceler rezilliği hala hafızalarımızda tazeyken bir de arif v216 rezilliği gelecek , ata demirer ilk sahneye çıktığından bri aynı esprileri kullanıyor 30 yıl oldu bir yeter be kardeşim, bildiğim bir şey varsa türk komedi filmlrinde artık çıta yerlerde ve bu yukardakilerin arasında tek sinemadan anlayan yılmaz erdoğandır tabi bizim popülist ergenler şafak ve cem arasında gidip gelirler orası ayrı :)

0|1
    2|0
  • bunlar komedyen değil paylaço bile olamaz. Gerçek komedyen Burhan Altıntop Engin Günaydın :D www.ohadiyorumm.com/.../...Bi-Kızla-Gördüğümde.jpg

1|0
    1|0
  • Cem yılmaz açık ara farkla. Ama listede olmamasına üzüldüğüm bir işim varsa o da Tolga Çevik'tir.

1|1
    2|2
  • Ben olaya biraz farklı açıdan bakıp hem senaristlik , oyunculuk, yönetmenliği , eğitimciliğiyle birçok yeni nesili yetiştirmesiyle "bilgi paylaşıldıkça anlam taşır."mantığıyla Yılmaz Erdoğan diyorum.

1|1
    2|0
  • Ata Demirer

1|0
    2|0
  • Kemal Sunal

1|1
    1|0
  • Yılmaz erdoğan olmasaydı kesinlikle, cem yılmaz olurdu cevabım. olmamalıydı da. çünkü yılmaz Levent Kırca gibi büyük bir üstadın yetiştirdiği öğrencilerden birisidir. ayrı yeten de Yılmaz Erdoğan'ın da BKM de Türkiye sinema ve tiyatrosu adına yetiştirdiği onlarca kişi var. bu bakımdan Yılmaz Erdoğan'ın olmaması daha adilane olurdu.
    KS de gördüğüm en güzel en anket diyebilirim. tebrik ederim..

0|0
    1|0
  • Şafak Sezer de bu listeye girebilecek statüde bir komedyen hatta sahanın yerine de geçebilir ama bunların hiç biri tam anlamıyla komedi yapmıyorlar tamam komikler ama bı Nejat Uygur değiller veya Kemal Sunal olamazlar

0|0
    1|0
  • egoist ve narsist olmasa cem diyeceğim

0|0
    1|0
  • Bir sıralama yapmam gerekirse, Cem Yılmaz ve Ata Demirer.
    Diğerlerinin mizah anlayışı bana göre değil.

0|0
    1|1
  • yani kesinlikle cem yilmaz hatta mutevazi davranmis evet sahan da ata da superler yilmaz erdogan biraz daha farkli bir kategori ama o da dahilde olsa cem yilmaz en iyisi

0|0
    2|2
  • Hiç biri komik değil hepsi saçmalıyor hiç biri Usta Kemal sunal etmez gerçi hepsini toplasan yine etmez insanlar tok bunların basit esprilerine zaten çoğunun ağzında cinsellik içerikli cümle.

1|2
    0|1
  • Cem Yılmazda Stand Up İle Komedi Dalında Oyunculuk Var
    Sahan Gökbakar Recep İvedik İle Bişeyler Yaptı Geriye Kalan 0
    Yılmaz Erdoğan Hem Oyuncu Yönetmen Senarist Şiirleri Var
    Ata Demirer Taklit Yetenegi Ve Müzikal anlamda güclü
    Şimdi Ben Cem dedim ama Şahan haric hepsinin ekstra yetenekleri var ve farklı alanları var Bu yüzden biraz aralarında ufak capta magazinsel bir dedikodu cıkarmıslar gibi Ne diyelim onlar para kazanıyor konustuklarını yorumlamak bize düsüyor Saygılar

0|0
    1|0
  • Tabi ki de Ata Demirer

1|0
    2|0
  • Cem Yılmaz varken Yılmaz Erdoğan kim, hele Ata Demirer kim?

0|1
    2|0
  • Cem yılmaz çok egolu

1|0
    1|1
  • Adam Ata DEMİRER

1|0
    1|1
  • Cem Yılmaz. YouTube de izlen sayılarına bakarak anlayabiliriz en iyiyi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 58

• Yılmaz Erdoğan komedyen miymiş

0|1
    2|1
  • Zamane komedyenlerinden sadece Cem Yılmaz, Tolga Çevik ve Ahmet Kural'a gülüyorum. Gerisi kalitesiz.

1|0
    4|1
  • Yılmaz Erdoğan komedi değil traji-komedya yapıyor ve akılda kalan tek tiplemesi yıllar yıllar önce yaptığı Mükremin Çıtır karakteriydi.
    Ata Demirer ve Şahan Gökbakar'ın filmlerindeki karakterler komedi yapmaya çalışıyorlar, kendileri normak hayatta komik değiller.
    Cem Yılmaz ise her şeyi ile gerçek bir komedyen. Sahne ve sinemadaki başarısının yanında gerçek hayatta doğaçlama olarak, espri yeteneği muhteşem ve aşırı zekice. Sussa gülüyorsunuz, bu bir yetenek değil de nedir?

0|0
    2|1
  • Şahan gokbakar favorim hem sevimli hem sempatik.

0|2
    1|0
  • Cem yılmaz net

1|0
    2|1
  • Yılmaz erdogan mükemmel bir usta vizyonu geniş

0|0
    1|1
  • Engin günaydın, şahan gökbakar, şafak sezer.. bana göre en iyileri...

0|0
    3|1
  • Şahan

0|1
    1|0
  • Cem Yılmaz uzak ara önde.

0|0
    2|2
  • Komik insan olmak farklı bir şey ama komedyen diyince benim aklıma gelen tek Türk'tür kendisi: Cem Yılmaz.

0|0
    2|2
  • Ata demirer

1|0
    1|1
  • Beyaz

0|0
    1|0
  • Cem Yılmaz diyorum. Gereksiz bir tartışma...

1|0
    2|1
  • fazla söze gerek yok. cem yılmaz.

0|0
    0|0
  • Cem yilmazi sevmiyorum samimi gelmiyor bana

1|3
    1|0
  • Tolga Çevik?

1|0
    1|1
  • Tolga Çevik dışındakiler umrumda değil.

2|0
    1|0
  • Hiçbiri , en kalitelisi Tolga ÇEVIK ❤

0|1
    1|0
  • Cem çok itici

1|1
    1|0
  • Yilmaz Erdoğan adamdır. Komedisi de kalitelidir.

0|0
    1|1
    • Adamlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum. Tiyatrocudur komedyen değildir.

• Komedi filmleri vardir. Senaristtir. Adamlikla cok alakasi var. Suanki genc komedyenlerin cogu bkm de onun egitimini almistir. Ve ayrica komedyen olmasa ankette ne isi var

• Kızlar Devam
    38
Yükleniyor... ;