Fahriye Evcen'e torun baskısı! Kaynananız sizi torun yapmanız için sıkıştırırsa ona ne cevap verirsiniz?

fangoria u
29 Haziran'da evlenen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'e ailelerinden torun baskısı geldiği iddia edildi.
Fahriye Evcen'e torun baskısı!Kaynananız sizi torun yapmanız için sıkıştırırsa ona ne cevap verirsiniz?

Özellikle Burak Özçivit'in annesi Ceyhan Özçivit, gelinine sık sık torun istediğini söylüyor. Anne olmaya sıcak bakan Fahriye Evcen, bu yüzden dizilerden gelen teklifleri kabul etmiyor.
Fahriye Evcen'e torun baskısı! Kaynananız sizi torun yapmanız için sıkıştırırsa ona ne cevap verirsiniz?