Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?

Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?
  • Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?Poyraz Karayel ( Ayşegül ve Poyraz çifti)
    A seç
  • Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?Ezel (Ezel ve Eyşan çifti)
    B seç
  • Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?Suskunlar (Ecevit ve Ahu çifti)
    C seç
  • Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?Behzat Ç. (Esra ve Behzat çifti)
    D seç
  • Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?Aşkı Memnu (Bihter ve Behlül çifti)
    E seç
  • Aşk acısı deyince hangi dizi karakteri geliyor aklına?Kara Sevda (Nihan ve Kemal çifti)
    F seç
  • Diğer
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1
1118

En İyi Erkek Görüşleri

• Somadaki madenciler ve eşleri aşkların en safını ve en gerçeğini yaşadılar. 3 kuruşluk temiz dünyalarında lüks istemeyen ender kadınlardan olan hanımları ile o koca yürekli madenci adamlar en temiz aşkları yaşadılar yaşıyorlar yaşayacaklar. Zalim kadın ırkı görsün de yontulsun diye belki de. Tek taşlara doymayan yurdum kezzboları tek isteği kocasının beşte dönmesi olan madenci eşlerini görüp de gerçek sevgiyi öğrenir belki. Ya da boşverin baklavaya pazuya yalanmaya lükse gösterişe yanaşmaya devam edin. Siz aşktan ne anlarsınız ki zaten...

1|0
    0|0
  • Bizim dizilerde ki kara sevdalar hep abartılı ne yazık ki.. Ya abartılı aşk ya da hiç olmayacak aşk maceraları konu ediliyor..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bihterin hazin aşk hikayesi içimi parçalamıştı beni beni beni bihterini deyişi hala kulaklarımda çınlıyor 😭

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

916

Benzer Benceler

Yükleniyor...