Burak Özçivit, zengin kadınlarla para karşılığı yemek yedi! Evli kadın bir ünlü 80 arap şeyhiyle aynısını yapsaydı ne derdiniz?

Burak Özçivit, 80 zengin katar kadını ile 3 milyon tl karşılığı yemek yedi! Aynısını evli kadın bir ünlümüz 80 arap şeyhi ile yapsa nasıl karşılardık?
Burak Özçivit, zengin kadınlarla para karşılığı yemek yedi! Evli kadın bir ünlü 80 arap şeyhiyle aynısını yapsaydı ne derdiniz?

#Bendeakrebim

1|1
3329

En İyi Erkek Görüşleri

• Afiyet olsun iyi yapmış amma ne durumda yaparsa iyi yapmış diyebiliriz önemli olan o. mesela o parayı aldıgı gibi bir hayır kurumuna ya da ihtiyac sahiplerine veyahut bir egitim vakfına bagışlarsa eleştirilere maruz kalmamış olur. Ama kendi için kulanırsa işin boyutu degişir. Aynı şekilde bir kadın unlumuzde bağış şeklinde yaparsa amac tartışılmaz buda yemek olayını arka plana atıp bagış planını ön plana cıkarttıgı için kimse olumsuz bir yorum yapmaz diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Burak Özçivit çok yanlış birşeyin içinde yer almış, adamı dansöz gibi getirtmişler, para karşılığında. Fakat burda erkek değil, yakışıklı erkek düşkünü kadınlar suçlu. Adam yakışıklı değil bana göre tipsiz hatta ama kadınlar sırf yakışıklı görmek için toplanmış para ödemişler üstelik bu abazalık resmen. Aynısını erkekler yapmaz canım erkekler tipe yüz güzelliğine önem vermiyor ki bir kadının tipi için 3 milyon tl versin. Anca kalça göğüs olcak ona para verir

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bunu düşünüp soran kadın önce seni tebrik ediyorum koyu bir feministim vallahi böyle diyoruz ama bu adama kimse bir şey diyemez bunu bir kadın ünlü aktör yapmış olsaydı aylarca konuşulurdu magazinde ne desek boş..

1|1
    0|0
  • Daha da güzel soru, "Burak Fahriye'yi 80 şeyhle yemeğe gönderir miydi?" olabilir tabe :D :D :D

1|3
    0|0
    • Fahriye nasıl izin verdi peki?

• Bilal beye sormalı bunu. 😁

• Bence de 😍😍

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3127
  • Masallah derdim 😂

1|0
    0|0
  • En son Meryem Uzerli hakkında bu tarz bir haber çıkmıştı bu sitenin yarısı kadını fahişe ilan etmişti.

Ünlü olmak da garip bir şey yahu, yemek yiyelim diye para vermek, almak... Garip.

0|0
    0|0
  • Yazım hatası var başlıkta iki defa okudum düzelttim öyle anladım.

Bu tür sanatçı adı altında olan kişiler kapitalizm adı altında meta oluyorlar kadın erkek fark etmez.

Burak şu an bir fahişe den farksız

2|0
    0|0
  • Millette ne para var be bu tipsizle yemek yemek için 3 milyonu gözden çıkarmışlar
    Millette ne mide var be kocasını 80 katar kadının arasına atmış
    Millette ne görgüsüzlük var be şan şöhret sahibi olmasına rağmen para için karılarla dolaşıyor oppu gibi fksbfhfhsh

0|0
    0|0
  • Eeee hayranlık taslayıp, totolarını kaldıranlar iki defa düşünsünler, karakterde olmalı mı bir insanda diye...

0|0
    0|0
  • Çok saçma, kadınlarınn hepsiii bu beyinsizlikle bu yaşa nasıl gelmişler acaba 😄😄ben yemin ederim onla yemek yemek için 10 TL bile vermem

0|0
    0|0
  • Kadın olsa manşet olurdu ama erkek olunca değer görmüyor ki burağında yaptığı hoş değil lakin para varsa işin ucunda neyse

Keeanu revees gibi ünlüler lazım bize

0|0
    0|0
  • gayette o... pu diye magazin programlari yayin yapardi hatta yemek sonrasi neler yasandi denilirdi ki bunun örnegı de mevcut neden boyle bir soru sordunuz ki?

0|0
    0|0
  • Fahriye saçını başını yolmamış mı hayret, bu Burak Özçivit de iyice loser oldu ha.

0|0
    0|0
  • İzlerken çok garip geldi, şarkılar söylemişler kendisine oda utangaç durmuş, hani imza günü olunca adı belli bu yapılan şeye ne denir ki bilemedim

0|0
    0|0
  • Mesele yemek degil 80 hatundan kaç tanesi vurdurdu buraga onu sormakta fayda var😁😁

0|0
    1|0
  • Adamlık cinsiyet değil şahsiyet meselesidir can yücelik dediği gibi bunu kızda yapsa erkekte yapsa aynıdır para karşılığı yemek yemek nedir?

1|0
    0|0
  • Kıskanç fahriye nasil izin vermis acaba😂😂 ahh pardon ucunda 3 Milyon varya ondandir 🤦🏻‍♀️

0|0
    0|0
  • gidip de yatakta karıları tatmin etmemiş. yemek yemiş altı üstü kıskanmayın.

0|0
    0|0
  • Allah belâlarını versin bu nasıl bir mallık 3 milyon o arap kadınlar zıvanadan çıkmış git fakir doyu o parayla

0|0
    0|0
  • Bir insan ballı olmaya görsün.. Adım atsa para, şöhret..
    Her çıkışın bir de inişi var..
    O zaman belli olacak kar mı zarar mı..

0|0
    0|0
  • Bunu bir kadın yapmış olsa ooooo... Puuu olurdu adı demedikleri kalmaz Di igrenclikle yargılanırdi
    Gerçi ünlülere böyle şeyler in gerisi out 😊

0|0
    0|0
  • Sonuçta şarkıcılar da para karşılığı sahneye çıkıyor , aynı şey, buda yemek yemiş ne fark eder.

0|0
    0|1
  • Anasini zkeym böyle işin adamlar adim atsa para kazaniyor ya bide bize bak lanet olsun

1|1
    0|0
  • Çöl itleri ve para ! Görgüsüzlüğün var oluş nedeni parazitler
    Burak bey kendine yakışanı yapmış aferin

0|0
    0|0
  • konu sadece yemek ve sohbet ise yenge hanımda izin verdiyse sorun olmasın illa kötü düşünmeyelim

0|0
    0|0
  • Yok artık denirdi ama adam yapincada hiç yakışmamış..

0|0
    0|0
  • bana o kadar para verseler bende yerim ama ben bekarım ya

0|0
    0|0
  • Yemek yemekten zarar gelmez, zengin oldu çalışmayı bırakıp maldivlere yerleşsin derdim

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi ama bence karakter melesidir bu 🤔

0|0
    0|0
  • Hepsinin a*nasını s*keyim sana birşey olmasın boş gündem

0|0
    0|0
  • Yardim amacli yemek yemistir ama keyfine yemedi herhalde

0|0
    0|0
  • 2 milyon TL yede yenir 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ayıplardık

0|0
    0|0
  • Burak Özçivit'ten böyle bir şey beklemezdim.

0|0
    0|0
  • Bu adamda bir sinsilik var

0|0
    0|0
  • Fahriye ne düşünüyo acaba onu merak ettim 😅😅

1|0
    0|0
  • Sacmalik bunlari herkes simartti

0|0
    0|0
  • Burak ozcivitten boyle bir igrencligi beklemezdim

1|0
    0|0
  • fahriyeyi uyutmuşlar mk ne aşağılıkk bir durum

0|0
    0|0
  • Haiba wehbe degil mi la o

0|0
    0|0
  • Yuh fahriye evcen ne demiş acaba çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Bu araplarda

0|0
    0|0
  • Hoş değil.

0|0
    0|0
  • Allah allah. Sebep? Daha çok takipçi mi?

0|0
    0|0
  • Şova devammm

0|0
    0|0
  • Bu kadar hoş karşılamazdı erkekler

0|0
    0|0
  • Bunu karşıladığımız gibi karşılardık

0|0
    0|0
  • Yazık