Teksas Katliamı Filmi ile Akıllara Kazınmış Bir Korku/Gerilim Hikayesi: Leatherface

Teksas Katliamı Filmi ile Akıllara Kazınmış Bir Korku/Gerilim Hikayesi: Leatherface

Karakterin hikayesini anlatan filmi, 2017 yılında sinema severler ile buluşmuştur. Film, geçmişte seriler halinde yapılmıştır. 2017 yılında sinemaya aktarılan filmin hikayesi, Leatherface'in akıl hastanesinden kaçışından sonraki katliamlarını ve gençlik yıllarını anlatmaktadır.

Doğumundan itibaren öz annesi tarafından çöplüğe atılıp, atıldığı çöplükte başka bir kadın tarafından bulunup büyütülmüştür

Çöplük
Çöplük

Sebebi bilinmeyen bir hastalık yüzünden yüzünde yaralar çıkmaya başlamış ve tanınmaz hale gelmiştir. Bu sebeple deriden yapılmış bir maske giyerek hayatını sürdürmektedir.

Teksas Katliamı Filmi ile Akıllara Kazınmış Bir Korku/Gerilim Hikayesi: Leatherface

Teksas şerifi Hoyt, Leatherface'in durumuna bakarak söylediği; "Mezbahada çalışmak için yakışıklı olmana gerek yok evlat. İşte sana kesmek için et. İnsan eti, hayvan eti ne fark eder?" repliği ile akıllara kazınmıştır.

Şerif Hoyt ve Leatherface
Şerif Hoyt ve Leatherface

Çalıştığı mezbahanenin patronu tarafından ailesine ve kendisine hakaret edilmesi neticesinde, patronunun kafasına balyozla vurup, öldürerek ilk cinayetini işlemiştir

Mezbaha
Mezbaha

1|1
1111
OneMoreCup0fCoffee KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşleri

 • Yaşanmış bir olayı hikayeleştirerek film yapmışlar. Korkunç bir trajedi. bahsedilen ailenin filmde gösterilen kurbanlarından çok daha fazlasını katledip evlerinin arka bahçesine gömdükleri söyleniyor.

  Bu filmi ilk kez apartmandaki arkadaşlarımla birlikte video kasetten izlemiştik. o zamanlar korku filmlerini bir evde toplanıp hep birlikte izlemek hem çok eğlenceli hem de filmlerin kasvetini kaldırıyordu. filmin sonunda evi yıkıp ortalığı birbirine katan siyahi abi ve çok güvendiğimiz polis memuru bizlere ön yargının ne kadar saçma sapan birşey olduğunu göstermişti taki leatherfacei tekrar görene kadar :)

  0|2
  0|0

En İyi Erkek Görüşleri

 • İyi oldu hatırlattın izleyim tekrardan.

  0|1
  0|0

Benzer Benceler

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

99
Yükleniyor...