Kuranı yırtan kız efsanesinin aslında bir bal mumu heykeli olduğunu biliyor muydunuz?

BlackOutsss
Evet, çokça duyduğumuz Kuranı yırtan kız aslından maymuna dönüşen kızın:
Kuranı yırtan kız efsanesinin aslında bir bal mumu heykeli olduğunu biliyor muydunuz?
Bu kadının (Patriciana Picinni’nin)
Kuranı yırtan kız efsanesinin aslında bir bal mumu heykeli olduğunu biliyor muydunuz?
Yapmış olduğu bu heykeller gibi:
Kuranı yırtan kız efsanesinin aslında bir bal mumu heykeli olduğunu biliyor muydunuz?
Bal Mumu heykeli olduğunu biliyor muydunuz?

Evet bir bal mumu heykeli. Ve 2005 yılında New York Üniversite’sinde düzenlenmek üzere yapmış olduğu bir eser aslında. Ve kötü kalpli insanlar tarafından tüm dünyayı sarsan korkunç bir yalan ortaya çıkarılmış.
Kuranı yırtan kız efsanesinin aslında bir bal mumu heykeli olduğunu biliyor muydunuz?