4 erkek ve 1 kızdan oluşan eğlenceli bir arkadaş grubunun içerisindeki tek kızsın. Hikayenin en güzel kısmı hangisi olur sence?

4 erkek ve 1 kızdan oluşan eğlenceli bir arkadaş grubunun içerisindeki tek kız olduğunu ve maceranın başladığını düşün... Hikayenin en güzel kısmı hangisi olur sence?

• Dört tarafı cengaverlerle çevrili, seni her an koruyan bir arkadaş ortamı
    A seç
  • Bir dediğinin, ikiletilmemesi... Hatta doğum gününde sadece sana özel bir sürpriz.
    B seç
  • Seni bir prensese dönüştürecek gizemli birinin ortaya çıkması.
    C seç
  • Her güne yeni bir şaşırtıcı olayla başlaman.
    D seç
  • Seçim yapmakta zorlanacağın, iki kişi arasında kalman.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

11|15
15567

En İyi Kız Görüşü

• Kitabı güzeldi gerçekten, wattpad klasiklerinin dışında, eğlenceli ve de bol kahkahalı bir kitaptı, bakalım filmi nasıl olacak. Gamzeli Kahraman'ını seçeceğini zaten biliyoruz/yani tahmin ediyorum açıkçası:) ama olaylar nasıl gerçekleşecek, beklemedeyiz, tebrikler.:)

8|0
    3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beleşe sinema bileti bekliyoduk

3|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 154

• Ergence diyenler aynı zamanda "Bu Türkiye neden gelişmiyor" diyenler ama tesadüse bakın ki yurt dışındaki "Gençlik filmlerini" ön planda izlemektedirler.
    Yurt dışında "Gençlik filmi" diye nitelendirilen bu filmleri ülkemizde çekilince "Ergen filmi" diye adlandıran zaatlar; başka ülkelerin film sektörüne yatırım yardımı yapacağınıza bizim kendi milli çektiğimiz filmlere yardım edin de belki sektörümüz genişler...
    "Ergen filmi" değil "Gençlik filmi" gençlerimizin sevdiği şeyleri aşağılamayalım. Nasıl ki biz sizin "Evlilik programı" gibi kültür aşağılaıcı dizilerinize dil uzatamıyorsak bari buna saygı duyun. Silah zoruyla izletmiyoruz. Size hitap etmiyorsa ilerleyin, zaten "Gençlere" hitap ediyor. Neyin kafası lan bu?

5|1
    2|2
    • Haklısın bazıları için. Ama bazı senaryolar ucuz bir kopyadan öteye gidemiyor. Onlara gerçekten bakasım bile gelmiyor mesela.
      Keşke biraz orijinal senaryolar olsa. Eminim o zaman birçok insan o dizileri destekler

• @zambakzumbak Dediğim gibi izlemek zorunda değilsin ki? Ben de bir hikaye yazarıyım ha şimdi kalkarsın wtp de mi yazıyorsun felan her yere yazıyorum ben standart yazdığım bir yer yok. Benim kafama hangi senaryo gelirse aklımda hayalimde hangisi canlanırsa onu yazarım. Sen okuyucusun izleyip izlememe veya okuyup okumama senin kararın ben işimi yapar çekilirim ben sonuçta onu yaparken zevk alıyorum. Demek ki dediğim gibi sana hitap etmemiş. Mesela Ahmet Ümit kimine göre çok hoş ve zarif yazar kimine göre çok basit ve klasik yazar. Bu tamamen kişisel tercih. Burada kalkıp "Ahmet Ümit çok tecrübesiz, basit, sıradan, yeteneksiz bir yazar" diyemezsin ki?
      Sen mavi seversen ben yeşilin siyah tonunu severim. Bu tartışılacak bir konu değil açıkçası.

• Ben diziler icin soyledim. İsteyen istedigini yazabilir tabii ki. İstersen cikar cekirgenin hayatini yazarsin problem ne yazdigin degil.
      Ama bunu seyircinin/okuyucunun onune sunup basari bekliyorsan -ki amaan okuyucum izleyicim olmasin ben yayinlayayim gitsin zihniyetiyle yazan kimse yok, herkes bir basari bekliyor az cok- bizim de tabii ki elestirme hakkimiz vardir.
      Televizyonundaki bir kanalda sunulan dizi izleyiciye, yani sana sunulmus olur. Ve oyunculara, emek veren set ekibine, senariste falan "hakaret etmeden", sadece diziyi elestirme hakkin vardir.
      Ayni sekilde, internette insanlara sunulan bir senaryo da tabii ki elestirilmelidir. Elestiri istemeyen yayinlamamali zaten.
      Burada asil is elestiriden toplumumuzun ne anladigi.
      Ben sacma buldugum bir yapimi takip etmem, ama bir kez karsima ciktigi icin "bence guzel degil, bana sacma geldi" diyebilirim.
      "Bunu izleyenler salak, ergen, kultursuz. Bu ne boyle sey mi olur" demek bence de yanlis, onu savunmuyorum.

• Erkek ortamı eğlenceli, komik olur. Çok eğlenip, geceleri istediğim saate kadar dolaşabilirdim 4 koruma ile.

3|0
    0|1
  • Tek kız olmak senin kırılmaman demektir buda harika birşey badiguardlarıyla gezrn bir ünlü edası var 😂😂

1|1
    0|0
  • Mutlaka orda arkadaşımın aşkı yaşanır

0|3
    0|0
  • Kardesimin hastası olduğu film ailecek hepimizin kafasını şisirdi kitap film oldu fragmanı çıktı vizyonda... 😂

1|0
    0|0
  • Dört tarafı cengaverlerle çevrili, seni her an koruyan bir arkadaş ortamı <3

1|1
    0|0
  • Beş kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesi olan ve Barış‘ın hayatına girmesiyle kendine ve kızların dünyasına keşfe çıkan Yaprak, ya bir ‘Masal Prensi’ni ya da ‘Gamzeli Kahraman’ı seçecektir.

1|1
    0|0
  • Buz ıkı erkek bı kızdık heran senı korurlar baslarının tatlı belası olurlar. Yanında sen varsın diye kızlar bakmaz ve bu yuzden senın yuzunden nasıplerımız kacıyor derler :) senı kimseyle paylasamazlar :) ortamlarda kavalyen olurlar yeri geldiğinde ailen cok farklı duygular

1|0
    0|0
  • Cok eglenceli bir filme benziyor. Kitabini da kahkahalarla bitirmistim 😄 giderim bu filme ben 😄
    A dedim bu arada ben

0|0
    0|0
  • Böyle bir arkadaşlık başımdan geçmişti üniversite yıllarımda :) Çok da keyifli oluyor ancak tek sorun zamanla onların keyif aldıkları şeylerden keyif almaya başlaman. Oyun oynamak, maç izlemek, litrelerce kola içmek, salam - ekmek - ketçap yemek, makarnaya ekmek banmak gibi devamı gelebilecek kötü şeyler bunlar :)

1|1
    0|0
  • Kitabı okumadım, filmi de izleyebilir miyim bilmiyorum lakin, konusu bana yabancı değil.
    Orta okul yıllarım 3 erkek, 1 kız ( ben ) şeklinde arkadaşlıktan öte 3 erkek kardeş, abi sahibi olmak nasıldır bilirim :) ayrı anne-baba çocukları olsakda zerre bir menfaat yoktu aramızda. Şimdi hepimiz evli, çocuklu ☺️

0|0
    0|0
  • A şıkkı dedim.
    Her an beni koruma kollama çabaları hoşuma gider.

1|2
    1|0
  • Filmi bilmiyorum ama gerçek hayatta böyle bir durum olsa o 4 kişilik gruptan 2 si ordaki kıza aşık olur sonra olaylar değişik hal almaya başlar sonrasında kalan 2 kişiden biri bir kızla konuşmaya başlar gruptan uzaklaşır. Geriye kalan tek erkek grubu tekrar eski haline getirmek için çabalasa da nafile olur

Ve hazin son:

Grup dağılır.

1|0
    1|0
    • Filmi 4 erkek (al, gökhan, sinan...)1 kız (yaprak ) arkadaşlar kız erkek gibi. erkek gibi maç oynuyor küfürlü erkek gibi yetişmiş bir kız. Gruptan bir erkek kıza aşık 12 yıldan beri (ali ). Yaprağa tanımadığı bir erkek aşık oluyor üst sınıftan (adı barış) yaprak ikisi arasında kalıyor. Barış yaprağı kıza dönüştürmek istiyor çünkü kız erkek gibi olduğundan.

• 12 yıldan beri aşık

• @derin_karanlık tahmin ettiğime benzer cıkmış hahshd

• 4 tarafım cengaver olur tamam da ben de 5. Cengaver olursam sıkıntı büyük. Sonra her kızın şansı başrol aplamız gibi yaver de gitmez o durumda😕😕

0|0
    0|0
  • Bunun sanırım kitabı da vardı. Watpad kitaplari okumaya genel olarak karşıyım ama filmi düşünülebilir belki. Gerçi o oda klişe bir şeydir muhtemelen ama neyse.

1|0
    1|0
  • gülmek için kesinlikle izlenmesi gereken bir film ilk wattpad de okumaya başlamıştım 2 yıl geçti aradan şimdi filmini izliyorum. ARKADAŞLAR KESİNLİKLE İZLEYİN MÜKEMMEL BİR FİLM

0|0
    0|0
  • hayat şarkısındaki mahiri izleyenler bilir. ondan 4 tane olmasına gerek yok 1 tane olsun.. şöyle üretime sunsalar falan. erkeklerle kanka olunmaz ama mahir gibiyse olunur.. çünkü sana karşı bişey hissetmiyor edepsizlik yapmıyor kırmıyor üzmüyor seviyesizleşmiyor dakikasında yanında. öyle biri var mı? yok işte anca fimlerde :D

0|0
    0|0
  • vay be

0|2
    0|0
  • Şımartılmak istiyorum, tam bana göre.
    Bana özel sürprizler yapsınlar.
    🐒

1|0
    0|1
  • Her anımda yanimda olurlar. Bana destek olurlar bence her hali güzel

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    134

Erkekler Ne Diyor 66

• 5 kişilik arkadaş grubunun tek erkek üyesiyim. Böylesi de güzel ama kız muhabbetleri her zaman sarmıyor. Bazen şaşırıyorum bu kadar boş muhabbet nasıl yapabiliyorlar. sende suskun suskun oturuyorsun. Her şeye rağmen 4 tane çıtırın yanında olmak gereken tüm motivasyonu sağlıyor. Havalı oluyorsun. ayrıca sarılmalar sırnaşmalar filan hoşuna gidiyor

1|0
    1|0
    • ama en kötüsü, dedikoku zirvesi yaşanıyor ve bu gerçekten beni sarmıyor. büyüyünce öğrenecekler😊 neticede dedikodu kötü bir şey

• Her güne ayrı heyecan, eğlence. Bize takılan hayatını yaşar. ;) Film hakkında çok iyi eleştiriler okudum. İzlemeyi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Türkiyeyi temsil etmiş resmen.

"Yokluk çeken Türk erkekleri" VS "Tripli PelinSu"

1|0
    0|0
  • o iş Hayri alamet değil knk

2|1
    0|0
  • Onu prensese dönüştürecek gizemli prens ortaya çıktığında sahte mi gerçek mi anlayabilir. Sahteyse onu koruyacak arkadaşlara sahip olur.

0|0
    0|0
  • 4 tarafının onu koruyacak cengaverlerle çevrili olması ve kızlar arasındaki çekişmeli, dedikodulu ortam yerine, hakiki dostlara sahip olması.

4|0
    0|0
  • bir tane saf olanı dost bellerdim. Herşeyi aktarsın diye. bir tane güçlü olanı överdim sürekli beni korusun diye. Zeki olana iş atardım, ama devamını getirmezdim, hep zekice kendimi geliştireyim benimle ilgilensin diye. Yakışıklı olanın da hep yanında olurdum, başka kızlar sevgili sansınlar da grup bozulmasın diye.

2|0
    0|0
  • Ya tüm erkekler eşcinseldir, ya da kız hepsinden delikanlıdır.

4|0
    1|0
  • Bilemedim şimdi...

0|0
    0|0
  • O kızın en şanslı olduğu konu erkeklerin arasında iken kızların kötü huylarını, alışkanlıklarını ve davranışlarını öğrenmeyecek olmasıdır.(Fesatlık, dedikodu, aşırı trip gibi.)

1|1
    0|0
  • Tabi ki kendini güvende hissetmesi.

0|0
    0|0
  • İlk önce hangisiyle yakınlaşacak? :D

0|0
    1|0
  • düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • prensese donusturebilcek bir erkegi secerler yani :D

0|1
    0|0
  • Karar vermek zor.

0|0
    0|0
  • Ona sık sık sürpriz yapılması olsa gerek. Güzel film. Yarın gideceğiz.

0|0
    0|0
  • A şıkkı cazip geldi ama bu film Kötü Çoçuk filminden daha güzel olacağı görünüyor

0|0
    0|0
  • "Her güne yeni bir şaşırtıcı olayla başlaman."

Hikayenin en güzel kısmı bu olur bence. Sürekli şaşırtıcı bir olayın olması= sıkılmayacağımız anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • Kizlar erkeklerle daha iyi anlaşıyor olabilir ama ateşle barut yan yana gelmez elbet bir kıvılcım çıkar

0|0
    0|0
  • endüstri meslek lisesi grubu gibi koktu.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    46
Yükleniyor... ;