Bu Karikatürlerden Hangisine Daha Çok Güldünüz?

Şimdi, eğlenceli bir anket yapalım. Hangi karikatür daha çok hoşunuza gitti?

• 😆
    8%(1)20%(5)Oy Ver31%(4)
  • 😜
    33%(4)36%(9)Oy Ver38%(5)
  • 😅
    8%(1)12%(3)Oy Ver15%(2)
  • 😁
    17%(2)16%(4)Oy Ver16%(2)
  • 😛
    0%(0)0%(0)Oy Ver0%(0)
  • 😂
    8%(1)4%(1)Oy Ver0%(0)
  • 😇
    26%(3)12%(3)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu da bonus olsun. 😸
2.bp.blogspot.com/.../yemekteyiz1.jpg

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Özer aydoğan favorimdir. Adamın imzasıda var. Köşelü çene ve surata bayılıyorum. Adam zekice ve kültürlü espiri yapmayı başarabilen değerli sanatçılarımızdan.
    Yiğit özgür de arada argo olsa da mesajını yerinde ve keyifle verebilen sanaçılarımızdan.
    Selçuk erdem kısmen daha sık çizdiği için tamam bu benim karikatürüm diyebileceğimiz daha az fakat büyük çoğunluğu tebessüm ettirmeyi başarıyor.

1.bp.blogspot.com/.../...2796489314840726124_n.jpg

www.karikaturya.com/.../Memintolar-Yigit-ozgur.jpg

Yiğit özgürü çizgi karakterinden az çizgi fakat duyguyu gerçekçi hissettirmesinden tanıyabilirsin.

https://i.hizliresim.com/MoNdr1.jpg
    https://i.hizliresim.com/QvDV9y.jpg

Bunlarda özer aydoğan. Zeka kullanılarak hazırlanmış daima köşeli çene çzimleri ve komik surat ifadeleri ile tanıyabileceğin bir sanatçımız

1|0
    0|0
    • Ben de ikisinin karikatürlerini seviyorum.

• Bende sevdiğim için paylaştım. Selçuk erdem maalesef bu iki sanatçı kadar hoşuma gitmiyor. Umarım imkanın olur bu sanatçılarla sohbet etme imkanı bulursun. Kendileride karikatür gibi eğlenceli eğlenceli insanlar. Kıza bir ssohbette zeki olduğunu anlıyorsun. SElçuk erdem ile konuşma fırsatı yakalayamadım. Fakat özer aydoğan efsane :D

En İyi Kız Görüşü

• biraz basit karikatürler.. daha iyileride var.. ama yinede hazırlamışsın iyiydi o yüzden..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbirine gülmedim.

3|2
    0|0
  • Valla hiçbirine gülmedim

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;