Barış Manço' nun her bayram dilimizden düşmeyen "Bugün Bayram" şarkısının hikayesini biliyor musunuz?

Gizli Üye
Her bayram radyo veya televizyonda mutlaka duyup neşelendiğimiz, bayram boyu dilimizden düşünmediğimiz bu şarkının sözlerine hiç dikkat ettiniz mi? Neşeli bir şarkı olarak bilmemize rağmen hüzünlü bir hikayesi vardır; bayram sabahı çocuklarını annelerinin mezarına ziyarete götüren bir babayı anlatır. Bu vesileyle ölüm yıldönümü gelen Barış Manço' yu da tekrar rahmetle analım.

Barış Manço' nun her bayram dilimizden düşmeyen

Barış Manço' nun her bayram dilimizden düşmeyen "Bugün Bayram" şarkısının hikayesini biliyor musunuz?