Merhaba arkadaşlar. Hadi gelin! ortak bir Tiyatro oyunu yazalım. Ne dersiniz?

SrKndrn
Merhaba arkadaşlar. Ben genç bir Tiyatro sanatçısıyım. Kaleme aldığım bir çok oyun kitabım bulunmakta. (Baskılı değil ama) ve Yen'i bir oyun yazıyorum.
'Konumuz bir gencin daha önce hiç çıkmadığı macera dolu bir yolculuk. Yaşadığı yerden ilk defa çıkıyor. Hayatında çok şey değişecek'

Aklınıza gelen değişik hikayeleri sizden rica etsem?
Merhaba arkadaşlar. Hadi gelin! ortak bir Tiyatro oyunu yazalım. Ne dersiniz?