''Ordular! İlk hedefiniz Akdeniz. İleri!'' Büyük Taarruz'un 94'üncü yıl dönümü kutlu olsun mu?

Hüzün_Kovan_Kuşu
Bugün #Dumlupınar'daki zaferden sonra Mustafa Kemal'in ''Ordular ! İlk hedefiniz Akdeniz. İleri !'' emrini verdiği gündür.

Bugün #Yunan işgaline karşın ilk gün.

Bugün #Türkiye'nin yeniden birleştiği ilk gün.

Bugün yurt içinde birlik ve beraberliğin sağlandığı ilk gün.
''Ordular ! İlk hedefiniz Akdeniz. İleri !'' Büyük Taarruz'un 94'üncü yıl dönümü kutlu olsun mu ?

''Ordular! İlk hedefiniz Akdeniz. İleri!'' Büyük Taarruz'un 94'üncü yıl dönümü kutlu olsun mu?

Ayriyeten bakınız:

Bugün Türklerin Anadolu'ya girdiği gündür. Bugün #Malazgirt Zaferi'nin 945'inci yıl dönümüdür. Bugünlerin hatrına Allah, terör ile mücadele veren askerlerimizi korusun. Büyük Taarruz'un 94'üncü ve Malazgirt Zaferi'nin 945'inci günü kutlu olsun.

''Ordular! İlk hedefiniz Akdeniz. İleri!'' Büyük Taarruz'un 94'üncü yıl dönümü kutlu olsun mu?