Can Yücel Bu Taraftan Göçeli 17 Yıl Olmuş Kendisini Ve Şiirlerini Sever Misiniz?

pilav_ustu_az_kuru_2
Can yücel, benim için önemli yazarlarımızdan birisidir hep hayat felsefesini severim hemde şiirlerini o bakımdan sizlere 12 Ağustosun Can Babanın ölümün 17 senesi nedeniyle bu soruyu sorma gereği duydum lütfen sevmeyenler hakaret küfür kullanmasınlar. sevenler ise ne düşündüklerini yazarlarsa memnun kalacağım anlayışınız için teşekkür ederim...
Can Yücel Bu Taraftan Göçeli 17 Yıl Olmuş Kendisini Ve Şiirlerini Sever Misiniz ?

Kendisi hakkında bilgi için Wikipedia Can Yücel adlı sayfaya göz atabilirsiniz :)
12 Ağustos-1999 - 12 Ağustos 2016 #CanBabayaSaygılarımla...

#pilavüstü #CanYücel #CanBabasız17yıl
Güncellemeler
+1 yıl
Büyük Can Dedi Ki:
Kovalamayın beni yatağa
Hiç uykum yok
Daha lafınıza karışacağım
Ortalığı dağıtacağım
Televizyonu kapatacağım
Ayçiçeği resmi yapacağım daha
Başparmağıma şiir okuyacağım
Islık çalacağım
Daha çok işim var
Gecenizi karartacağım
Kütahya vazonuzu kıracağım
Vakitsiz yatırmayın beni
Daha çok erken

Can Yücel
Can Yücel Bu Taraftan Göçeli 17 Yıl Olmuş Kendisini Ve Şiirlerini Sever Misiniz?