Breaking Bad dizisinin en sevdiğiniz karakteri hangisi?

Breaking bade fena halde sardim su bikac gundur walter ve jesse nin uyusturucu yapma satma vs isleri guzel oluyor ohun disinda walterin cirkin salak karisiyla muhabbeti beni sinir ediyor ve hank ve marie de skyr yahu su ailesi olmasa dizi daha guzel olacak oralwrda sklyrm poffff

• Walter
    A seç
  • Jesse
    B seç
  • Hank
    C seç
  • Marie
    D seç
  • Walter junior
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• dizideki bütün karakterler itici, en iyi karakter hank yine, dizinin garip bir bağlayıcılığı var, 9. bölüm ne zaman yayınlanıyor ?

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Walt ve karısından nefret ederim. Ama Hank ve Saul Goodman'ı çok severim, Mike'a taparım. Skyler'ı bir aralar düdükleyen Ted Beneke karakteri de iyiydi. Yan karakterler hikayenin akışını çok etkiliyor.

Ted Skyler'ı düdüklemeseydi belki Walt'un ipi gevşemeyecek, Walt cesaretini daha yavaş toparlayacak ve psikolojik bir çöküntüye uğrayacaktı. İşte bi Ted Beneke'nin yararları...

1|0
    0|0
    • dı dı dı dıııı

• Ben de hanke sinir oluyom cok skci karisi da... bu walterin tum ailedi boktan onlar olmasa tej uyusturucu olsa daha guzrlnolurdu

• O diziyi izlemiyoruz

0|0
    0|0
  • başroldeki :D

0|0
    0|0
  • Walter junior

0|0
    1|0
  • adamım jesse sekizinci sezonda tam bir meleğe dönüyor zaten

0|0
    0|1
  • Her tarafından kalite akan bir dizi Favori karakterim ise mike böyle bir rol yapma yeteneği ayakta alkışlanır

0|0
    0|0
  • gus favorimdi ölümü ile etkileyici oldu, bu arada yeni sezon ne zaman yayınlancak bilen var mı 1 sene oldu nerdeyse

0|0
    0|0
  • jesse der kaçarım :D

0|1
    0|0
  • Mike neden yok?

0|0
    0|0
  • Hank bir numara ya :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Jesse benim adamım ya karizma adam soğukkanlı..

0|0
    0|0
  • O listede Mike nasıl olmaz ve uyuşturucu dehası Frank.

0|0
    0|0
  • İzlemiyordum ama başlarım muhtemelen. Güzele benziyor. Diğer avatarın daha hoştu.

1|0
    2|3

Kızlar Ne Diyor 4

• ''Yeah Mr. Whıte scıence!'' Pınkman'cıyız.

0|2
    1|1
  • kimyacının özürlü oğlu cünyır .. çocuğu görünce huzur geliyo

0|0
    0|0
  • gus.

0|0
    0|0
  • Yo yo yo 1 4 8 3 to the 3 to the 6 to the 9, representing the ABQ. What up, Biatch?!? <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...