JOHNNY DEPP:FİLMLERDE OYNADIĞIM TÜM KARAKTERLER EŞCİNSEL MİŞ?


JOHNNY DEPP:FİLMLERDE OYNADIĞIM TÜM KARAKTERLER EŞCİNSEL MİŞ ?Haber şu arkadaşlar

Sinema tarihinin kült filmlerinden ‘Karayip Korsanları’ ile bir döneme damga vuran 52 yaşındaki aktör Johnny Depp, The Independent’a bazı açıklamalarda bulundu.

Son filmi ‘Black Mass’te canlandırdığı gangster karakteri merakla beklenen Depp, Amerikan Film Enstitüsü’nün Los Angeles’ta düzenlenen etkinliğine katıldı.

‘ASLINDA KOVULMAYI BEKLİYORDUM’

Johnny Depp, Karayip Korsanları’ndan canlandırdığı Kaptan Jack Sparrow ile ilgili ilginç bir anısını anlattı:

‘Karayip Korsanları çekimi esnasında bir gün Michael geldi ve (Disney’in eski CEO’su Michael Eisner) Sparrow karakterini izlerken şöyle bağırdı:

Willy Wonka, Charlie’nin Çikolata Fabrikası

‘Lanet olsun, Johnny Depp filmi batırıyor! Bu ne böyle? Sarhoş mu gey mi? Sen ne halt ettiğini sanıyorsun!’ Bana gey olup olmadığımı sorduğunda ona şunu dedim: ‘Sen bütün karakterlerimin gey olduğunu bilmiyor musun? Bunun üzerine aslında kovulmayı bekliyordum. Ancak sonrasında filmde karakterimin bazı diyaloglarına altyazı verdiler. Çünkü Jack Sparrow’u anlayamıyorlardı.’

Neyse ki Depp’in son filminin yönetmeni Scott Hooper onun bir dahi olduğunu düşünüyor: ‘Jack Sparrow ya da Willy Wonka, fark etmez. Bu tip bir karakteri canlandırıyorsanız eğer, hayal gücünüzden de fazlasını hesap etmeniz gerekir. Karakter dediğin olabildiğince organik olmalı….’

Kaynak:Hürriyet


Güncellemeler:
Haberi kopyalarken hata yapmisim kusura bakmayın

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Wuuu vaybe

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;