Alternatif rock grubu önerisi olan?

İrlanda, İngiltere veya Amerika çıkışlı alternatif rock grubu önerisi olan var mı? Yabancı olması tercihimdir.

The Cranberries, Placebo tadında gruplar.

0|0
819

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 8

• Turk rock neyine yetmiyor:p ben grup 84 diyorum

2|0
    2|1
    • grup 84 rock yapıyorsa diğerleri ne yapıyor. Diğerleri rock yapıyorsa 84 ne yapıyor. Bir de 84 ün açılımı (sex and dirt ) diyenler var böyle saçma bir grup :D

• sex and dirt e bittim şu an huahauhauahuaha =D

• American rock orda kalsin, ah bizim su avrupaya ozenen turkler:D cok guluyorum size

• Starsailor, Radiyorhead, Coldplay, Muse, The Cure, Kaiser Chief's, Franz Ferdinand, Bush, Three Doors Down, Hypnogaja, Breaking Benjamin daha da gelmiyor aklıma...

0|0
    0|0
  • Suede, The Smashing Pupmkins, Avenged Sevenfold, Anathema, Arctic Monkeys, Audiyorslave, Blur,Incubus, Kings of Leon, Razorlight, Radiyorhead,Travis, We Are Scientist, bu tarz gruplar arıyosun sanırım =)

0|0
    0|0
    • audiyorslave ve radiyorhead olcak nedense site böyle saçma bişey yapıp onları "yo" a çeviriyo =D

• Beyler audiyorslave diye bi' drup keşfettim süper:d

• Çakma o grup aldanma bence =D

• Travis. Radiyorhead, Muse (bunları bilebilirsin) Asıl önerim, The Modern Electric link

0|0
    0|0
    • ikincisini, site kendiliğinden yapıyor. y ve o harfleri yok arada.

• ABD green day

İrlanda u2

bu gruplar güzeldir fakat The Cranberries, Placebo gibi grupların tadında mı? bilemiyorum

0|0
    0|1
  • deftones.. bi de yeni tat arayışındaysan these new puritans ı tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • the pretty reckless , muse ,paramore , HIM , the rasmus,perfect circle ...

0|0
    0|0
  • The Strokes

Seether

Staind

Arctic Monkeys

OneRepublic

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;