Hepiniz neden dandik kitaplar okuyorsunuz?

Gizli Üye
fark ettim sitede kitaplarla ilgili paylaşım olduğunda herkes dandik kitaplar okuyor öneriyor amerikan emperyalizmi popüler kültürle birleşerek o kadar iğrenç yazarlar doğurmuş ki yok
jojo moyesmiş yok nora roberts cristian hannah mış epsilon yayınlarının bütün kitapları
bunların türk versiyonu pucca mı zukka mı ne kahraman tazeoğlu uğur koşar bunlarda yazar mı ya
yaşar kemal refik halit sabahhattin ali yusuf atılgan krallar gibi türk edebiyatı varken kafka , dostoyevski , a. g marquez , kazancakis , camus, andre gide ler dururken sizinde okuduklarınız kitap mı yani?
Hepiniz neden dandik kitaplar okuyorsunuz?