Kazım Koyuncu size neyi ifade ediyor?

babato150
Başlıktan da belirttiğim gibi, sizce Karadeniz'in yetiştirmiş olduğu en önemli müzik adamı "Şair Ceketli Çocuk" Kazım Koyuncu'yu siz nasıl anlatırsınız?
Bence Karadeniz müziğinde yeni bir sayfa açmış, tarzıyla, şarkıcılığıyla, duruşuyla ve her şeyiyle Karadeniz müziğinde devrim yapmış biri. Aynı zamanda tüm ülkeye yeniden Karadeniz müziğini sevdirmiş bir isim. Sizin Kazım Koyuncu için söyleyecekleriniz neler?
Güncellemeler
+1 yıl
Başlıktanda yazmışım "Başlıkta da" olacak yazım yanlışını düzelteyim. :)
Güncellemeler
+1 yıl
Cevap veren 168 kişiye tek tek teşekkür ediyorum... Kazım Koyuncu keşke yaşasaydı da görseydi ona olan sevginin büyüklüğünü... Tekrardan hatırlatabildiysem sizlere o büyük sanatçıyı ne mutlu bana... :)
Kazım Koyuncu size neyi ifade ediyor?