İngiltere deneyimi olanlar yaşantı ve koşullar hakkında bilgi verebilir mi?

BademGözlüsü
Yaz sonu dil eğitimi için İngiltereye gitmeyi düşünüyorum. 6 aylık bir süreç düşünüyorum en az.
Araştırmalarıma göre UK en az 6 aylık öğrenci vizesi alana çalışma hakkı da veriyormuş. Benim de zaten masraflar için orada çalışmam gerekecek.
Part-time bile olsa Londra'da iş bulmak ve çalışmak kolay mıdır?
Londra'da Türklere bakış nasıldır?
ve dikkat etmem gereken, yapmamam gereken ve yapmam gereken şeyler nelerdir?
son olarak Londrada yaşam ve nasıldır? orada iyi olur muyum idare edebilir miyim acaba?
internetten araştırdım bir de bizzat deneyimlemiş olanlara ve bilenlere sormak istedim.. lütfen görüşlerinizi bana bildirin..
teşekkürler şimdiden.
Güncellemeler
+1 yıl
sizin deneyiminiz yoksa bir yakınınızın filan görüşlerini de paylaşabilirseniz çok sevinirim gerçekten.
Güncellemeler
+1 yıl
bir de dil okulu tavsiyeleriniz varsa onlara da açığım. teşekkürler şimdiden :)
İngiltere deneyimi olanlar yaşantı ve koşullar hakkında bilgi verebilir mi?