Hangi konulardan girip sohbeti koyulaştırabilirim? Kızlar, erkekler yardımınıza ihtiyacım var.

arda_kalin
Yeni tanıştığım bir kızla belli bir süre sonra konuşacak konu bulamıyorum bazı arkadaşlarım saatlerce konuşuyor şaşırıyorum kız arkdaşımla konuşurken hangi konulardan girip ,sohbeti koyulaştırabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
kendimi geliştirmeyi severim insanlarla nasıl konuşulacağına neler konuşulacağına dikkat eden birisiyim.fakat ben herşeyi anlatmakta acelemi ediormda konu bitio anlamıorm.
Hangi konulardan girip sohbeti koyulaştırabilirim? Kızlar, erkekler yardımınıza ihtiyacım var.