Sibel Kekilli'nin tüm ülkeyi engellediği gibi senin de sonsuza kadar engellemek istediğin insanlar var mı?

Mandarinia

O her şeyden önce bir insan, bir kadın ve bizden biri.

Dünyaca ünlü bir sanatçı. Game Of Thrones'da oynayarak adını küresel çapta duyurmuş bir yetenek ve Fatih Akın'ın muhteşem filmi Duvara Karşı'nın maharetli oyuncusu.

Sahip olduğu başarılara şu an bile birçok Türk oyuncu ulaşamadı. Fakat, geçmişinde kişisel bir tercihi nedeniyle milletçe ona demediğimiz lafı bırakmadık. Elbette o da tüm bu çirkinlikler sonrası çok önceden Türkiye'yi Instagram'da engelledi.

Sibel Kekillinin tüm ülkeyi engellediği gibi senin de sonsuza kadar engellemek istediğin insanlar var mı?

Peki, siz de hayatınızdan sonsuza kadar biri ya da birilerini engellemeyi istediniz mi?

Güncellemeler
1 yıl
Kendini sütten çıkmış ak kaşık sananlar, çöp kutusu misali kişilikler ve zihniyeti lağımda gezenlerin de soru sayesinde burada bolca oluşunu görüyorum.
Sibel Kekilli'nin tüm ülkeyi engellediği gibi senin de sonsuza kadar engellemek istediğin insanlar var mı?