Sağlıkçılara ithafen yapılan heykeller olay yarattı! Sizce bunlar sanat eseri sayılır mı?

AncelinaColi
Covid sürecinde yoğun bir çalışma gerçekleştiren sağlıkçılara teşekkür niyetinde yapılan heykeller çocukları korkutabileceği ve estetik kaygı taşımadığı için eleştiri yağmuruna tutuldu. Siz ne düşünüyorsunuz?
Sağlıkçılara ithafen yapılan heykeller olay yarattı! Sizce bunlar sanat eseri sayılır mı?