Sorum şu, metal müzik dinleyenler neden hep siyah giyer?

ben 8 yaşımdan beri metal müzik dinlerim ancak asla siyah giyinmedim, saçlarımı uzatmadım ya da ne bileyim poga yapma ihtiyacı duymadım. bu gelenekselleşmiş giyim şekli neden var? sözlerim diğer müzik türleri içinde geçerli sayılabilir...

Güncellemeler:
izninizle, siz cevap verenlere dinlemeniz için tavsiyeler sunacağım. umarım hoşunuza gider.

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Hayır tabi ki de genelde metal müzik anarşidir baş kaldırmadır diye düşünülüp aynı fabrikadan çıkmış gibi siyah kıyafetler siyah küpe koyu renk makyaj yapanlar farklı görünmek için yapıyolardır eminim ben de metalciyim rock da dinlerim ama görünüşümden anlaşılmaz renkli giyinirim yani müzik zevkimle diğer kişisel zevklerimi birbirine karıştırmam :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• yle miymiş? Ben de metal dinlerim ama en sevdiğim renk pembe ve kahve.

0|1
    0|0
  • Asi ve hırçın bir renk gibi geliyor bana. O yüzden siyahı çok tercih ederim. Tarzımı belli etmeyi severim. Ama her metal dinleyen siyah giyinmez tabii ki.

0|1
    0|0
  • İlgi Çekmek Ve Farklı Görünmeye Çalışmak Sadece,

0|1
    0|0
    • neden cümlen bir başlık gibi? neyse, yaz günü postal giyerek farklı görünebilirler ama ayakları da bir farklı kokar. :)

• sana tavsiyem: steve vai - for the love of god.

metal dinleyen birine benzemiyorsun :)

• tarz bende dinlerim ama bende hiç öyle olmadım onlar onu benimsemiş heralde

0|0
    0|0
  • Onlar ileri boyut oluyor

0|0
    0|0
  • bazıları tarzını ortaya koymak için bazılarıda gerçekten sevdiği için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Pek bir bilgim olmasada kendi düşüncelerimi belirteceğim. Ortada metal dinleyen ve metalci olan iki farklı grup olabilir. Metal dinleyenler, normal dinleyenlerdir. Ancak metalci olanlar demek çok ayrı bir kavramdır. Metalcilerde kendilerine has bir giyim tarzı oluşturmuşlardır. Belki bu sebepten olabilir.
    Örneğin; rap dinleyenler normaldir, rapci'ler ise bol kıyafetler giyerler.
    Hemen hemen her tarzın ve grubun kendine yönelik belirli bir tarzı vardır. Metalcilerinki de budur...

1|0
    0|0
  • Metalle 5. yılımı dolduracağım hiç bu tür şeyler yapmadım, hatta okulda müzik yarışmasına davulcu aranıyormuş, konuşmak için geldiler davulcu sen misin dediler evet dedim duraksadılar direk, hiç göstermiyorsun diye, çevremde de o kadar insan var az biraz belli etseler de direk kap kara giyineni hiç görmedim, genelde poser dediğimiz kişiler abartıyor olayı.

0|0
    0|0
  • Bende metal müzik dinlerim. Kendimi bildim bileli siyah giyerim. Yani bendeki siyah takıntısı metal müziktende önce gelen bir şey

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki çokta dinlemem zaten

0|0
    0|0
  • Kıyafet derdi aramak yok, metalcilerde usengec zaten, mis

0|0
    0|0
  • Mavi giyseler bir garip olmazlarmi sence :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;