Dünyanın en çok okunan şiirleri arasında Orhan Veli'nin Anlatamıyorum şiiri ikinci oldu. Size göre en çok okunan hangi şiir?

Gizli Üye

Dünyanın en büyük şiir portalı Lyrikline dünyanın en çok okunan şiirlerini açıkladı. Orhan Veli'nin Anlatamıyorum şiiri ikinci oldu.

ANLATAMIYORUM
Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Göz yaşlarıma, ellerinizle?
Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.
Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum

Orhan Veli Kanık
Dünyanın en çok okunan şiirleri arasında Orhan Velinin Anlatamıyorum şiiri ikinci oldu. Size göre en çok okunan hangi şiir?
Dünyanın en çok okunan şiirleri arasında Orhan Veli'nin Anlatamıyorum şiiri ikinci oldu. Size göre en çok okunan hangi şiir?