Çölde bir adam çırılçıplak bir şekilde yatıyor. Ölmüş elinde de bir kibrit çöpü var. Bu adam buraya nasıl gelmiş olabilir?

neo_ist
Size çok ilginç bir soru buldum cevabı bulabilicek misiniz bakalım?

Çölde bir adam çırılçıplak bir şekilde yatıyor.Ölmüş elinde de bir kibrit çöpü var.Sizce bu adam buraya nasıl gelmiş olabilir?

Güncellemeler
+1 yıl
3 arkadaş balonla çölün üzerinden geçerlerken balon irtifa kaybetmeye başlar.Ağırlıkları atarlar olmaz.Kıyafetleri atarlar olmaz.En sonunda birinin atlaması gerektiğine karar verirler.Kısa kibrit çöpünü çeken atlar.Zavallı, arkadaşlarının son kazığını da ölmeden önce yemiş bir bahtsızdır:)
Çölde bir adam çırılçıplak bir şekilde yatıyor. Ölmüş elinde de bir kibrit çöpü var. Bu adam buraya nasıl gelmiş olabilir?