'Siktir Et' kitabını nasıl buldunuz?

ben gerçekten beğenmedim. her şeyi*edebiliriz evet. ama asla bu şekilde mutlu olamayız. aksine toplumdan dışlanmış kendini mutlu sanan bir acınası oluruz. sizce?

0|0
1622

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar batının saçma kişisel gelişim kitapları kişilik gelişimine pek faydası olmamakla kaybı bile olabiliyor dediğiniz gibi dışlanabiliyoruz hatta... Batının kitaplarından özellikle kişsel gelişim kitaplarına pek yanaşmayın kendi özünüzü okuyon dünya klasikleriyle...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• kitabın içeriği her şeye siiktr et diyor.2-3 sayfa da madem siiktir et diyor diye düşünüp siiktir et okuma deyip attım kenara

1|1
    0|0
  • Ben herşeyi sktir ettim, bir faydası var mı bilmiyorum. Lakin bu kitaptan önceydi. Kitabın çok satmasına aldandım, aradığım lezzeti bulamadım ve bana çare olmadı.

Kendi adıma, tatsız ve verimsiz bir yemek gibi diyorum.

Yemeğin kendisini yorumlarsak, yeri gelince sktir et deyip umursamamak gerek; lakin herşeyden vazgeçmek ve herşeyi umursamamak sosyal açıdan pek de sağlıklı olmasa gerek. İş ki dertlere*i çekebilsek.. gerisi yine güzel olsa. Tabi kitap da bu olmadığı gibi, bizim kafamızın içinde de bu güzide uygulama yok

0|0
    0|0
  • kapağını görünce sktret dedim almadım

0|5
    0|0
  • ikincisi çıkıyormuş "mna bile korum"

0|0
    1|0
  • Artık ne si edebiliyoruz nede ti ye alabiliyoruz çoğu şeyi. :)

0|0
    0|0
  • Kitabı elime aldım içimden bir ses s. Et okuma dedi kenara firlattim.

2|2
    0|0
  • Konusu ney beyb

0|0
    0|0
  • kitapı bi yerde gördüm şöyle elime aldım arkasını okudum 5 para etmez dedim. kısacası

Notum : Vakit kaybı

0|0
    0|0
  • Ben kitabı okumadım ama içeriğini tahmin edebiliyorum. Bu kitap zaten toplumda nasıl düşünüldüğünüze aldırmaksızın herşeyi s*ktir etmeniz gerektiğini anlatıyordur. Kitabı her ne kadar okumuş olsanız da beyin olarak hazır değilsinizdir. Ben herşeyi s*ktir edebiliyorum hiç bir şey umrumda değil insanı taşıyan beyindir iyi kullanmak gerek onu zekice bir kitap olduğunu düşünüyorum okumadığım halde.

0|0
    0|0
  • Adından Kaybediyor..ne okurum..ne alırım..nede işim olur...Salak yazarda azcık denge olsaydı ..biraz kafa yorar düzgün ve etkileyici bir isim bulurdu...Bence Yazara o ismin ne anlama geldiğini öğretmek gerek...

0|0
    0|0
    • bence ismi çok satmak için koymuş ve başarmış burada laf söyleyemem çünkü çok satanlar listesinden inmedi uzun süre

• Bilemiyeceğim de..Adı böyle olan bir şeyle benim Karekter ve zihniyetimdeki kişiler pek ilgilenmez diye düşünüyorum...Ayrıca Best Seller olması Milletimizin ne kadar da Küfüre meraklı olduğu düşüncesini uyandırdı bir anda...

• İsimle satış yapıyor. Alanların çoğu ergen. Boş işler boooş. O kadar kitap varken neden gidip onu alayım ? Bana getirisi ne ? Neyse s*ktiret :/

0|0
    0|0
  • Koyver gitsin mantelitesi ile yazılmak için yazılmış bir kitap bence, si*tir et diyebilmek için herşeyi elinin tersiyle itebilecek gücün olmalı, bazı şeyleri sadece söylemek kolay.

0|0
    0|0
  • ismine bakınca kitabın oduna en yakın hâli diyesim geldi.

0|0
    0|0
  • Okumadım bile :)

kendini mutlu sanmak zaten mutlu olmaktır.

0|1
    0|0
    • sanmıyorum, mutlu olabileceğini bilmeden mutsuz yaşam sürmek.. hem zaten bir yerden sonra*ede ede inanç kalmaz, belki hapse girer, ama toplumdan dışlanacağı kesin. ve fark eder ama geç olur bence

• cehalet erdemdir felsefesi ile aynı noktaya getiriyor bu bizi. yada bilmediğim şey beni üzmez. Mutluluk öyle değerlerle ölçülebilen bir kavram değil. eğer boşvereek mutlu hissediyorsan mutlusundur. Sanırım bu felsefe sana uymuyor ama başkalarına uyabilir

• boşver nasıl bulduğumu*et

0|0
    0|0
  • hakketten*et :)

0|0
    0|0
  • Yarisina kadar okudum sonra gereksiz bi kitap oldugunu anladim*ettim:D

0|0
    0|0
  • okumaya başladım ve s.et demeye başladım gayet huzurluyum .

0|0
    0|0
  • Toplumun seni benimsemek zorunda olması da ayrı bir sorunsal. Toplumu da s*ktir et?

0|0
    0|0
    • edemezsin toplumun bireyisin. seni vasıfsız kalitesiz insan yapar bu

• Toplumun seni benimsemesi farklı, bireyi olman farklı şeyler. Öyle alışmışsınız ki sürünün bir parçası olmaya, sürüden ayrıldığınız zaman yadırgıyor ve aptallaşıyorsunuz. Lafım size değil. Tanımıyorum sizi ama genel itibari ile durum bundan ibaret.

• elimin altında var sırasını bekliyor sadece..bakalım okuyunca karar vericem..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 16

• Kötü bir kitap, geçen yaz merak edip almıştım ama adam kitap yazmak için kalemi eline almış. Bence insana katacak birşey yok o kitapta.. Zaten adam anarşist bi düşünceye sahip baştan ofsayt bende..

1|0
    0|0
  • Ben de begenmedim

1|0
    0|0
  • vasat buldum...bildiğimiz şeyler..

2|0
    0|0
  • kesinlikle berbat bir kitaptı beklemdiğim gibi çıkmadı... yazara göre "herşeyi" salla boşveeer diyor. o kadar da değil abartmışta abartmış

0|0
    0|0
  • asıl amaç da zaten mutlu olmak değil mi toplumdan dışlanmamayı mutlu olmak için istiyorsun sen de

0|0
    0|0
  • Nedense elim hiç gitmedi :/

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyi umursamazsan hayatta seni umursamaz. bazı şeyleri ti ye alamazsın hocam okumadım bahsettiğin kitabı

0|0
    0|0
  • umursamamak bazen iyi de her zaman boş vermek insanı hayatta bir yere getiremez..

0|0
    0|0
  • Sürekli boşver diyen bir kitapmış.

Okumama gerek kalmadı..

0|0
    0|0
  • Çevirisi inanılmaz kötü..

0|0
    0|0
  • Basucumda duruyo, okumaya baslicam insallah.

1|1
    0|0
  • Annem almış gelmiş.

Al sen böyle egzantirik şeyleri seversin dedi.

S*ktir et okumucam dedim. Hayata küstü kadın.

0|0
    0|0
  • ben çok beğendim bence çok güzel anlatmış

0|0
    0|0
  • herşeyi boşver diyor ama nasıl yapacağnı söylemiyor

0|0
    0|0
  • Komik bir kitapti. Kisisel gelisim kitaplarina gore hareket etmiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Alacaktım fakat kitabın ismi "siktir et" olunca insanın şevki kırılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;