23 Nisan'ı kutlamak günah mı ?

cesus
Bugün tarihe baktım 23 Nisan...sosyal medyada arkadaşlarımın durum güncellemesine baktım; 2 kişi dışında hiç kimse bugüne dair tek kelime etmemiş,her yerin bayrağımızla donanmasını beklerken, eften püften şeylere tepki gösteren kişilerin,bugün bayrağımızı profilinde,zaman tünelinde ... bile görmedim.

Sonra dedim acaba bugün hristiyan,yahudi ya da başka bir dine mensup bir dini bayramla bugün çakışıyor ? yoo... bildiğim kadarıyla çakışmıyor,yani bugün aslında şu var bu yüzden 23 Nisan kutlanılıyor denilecek bir olay bulamadım.

Üzülerek balkona çıktım etrafıma bakarak balkona bayrağımızı astım koca mahallede sadece 5 kişi asmış...dahada üzüldüm ...

Bizler milli değerlerimizi mi unutuyoruz,bayrağımızı asmaktan mı korkuyoruz yoksa buda günahta benimmi haberim yok birisi bugünün neden önemsenmediğini anlatabilirmi bana ?

son olarak Dünyada çocuklarına bayram hediye eden ve

bu bayramı tüm dünya ile paylaşan ilk ve tek

ülke Türkiye’dir .23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mız kutlu olsun. küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. :)
23 Nisan'ı kutlamak günah mı ?