Hangi dili öğrenmek istersiniz ?

bir kaç dil öğrenmek ister misiniz yoksa tek dil bana yeter mi dersiniz ?

• Türkçe bana yeter
    A seç
  • İngilizce
    B seç
  • İtalyanca
    C seç
  • Korece
    D seç
  • İspanyolca
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
7278

En İyi Kız Görüşü

• Artık İngilizce yabancı dilden bile sayılmıyor neredeyse ana dilin gibi bilmek zorundasın artık o yüzden beeen İtalyanca,İskandinav Dilleri(özellikleNorveççe) ve Rusça öğrenmek isterdiiim :) İnşallah bir gün ileriide öğrenirim :)) Gerçi bana kalsa dünyadaki tüm dilleri öğrenmek isterim ama pek mümkün değil sanırım :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 71

Erkekler Ne Diyor 78

• İngilizce az, rusça iyi azerice çok iyi biliyorum.

bundan sonraki hedefim ingilizce ve rusçayı daha da ilerletebilmek.

Bunların üzerine ise japonca öğrenmek isterdim. Konuştuğunuzda en ufak bir falso vermiyor

türkçe denmesi bile pek alışagelmiş değil. torukogo ...

0|1
    0|0
  • rusça ve japonca

0|1
    0|0
  • gunumuzde ogrenılmesı gereken dil kesinlikle çince,çincesi olanlar her tür ekmek yer!ingilizce artık anaokulunda bile gosterılıyor ve şart,bu ikisi olmalı

0|1
    0|0
  • Rusça olabilirdi.

3|1
    0|0
  • Where is the fransızca ? Nasıl es geçilebilir ki :)

Sırf şarkılarını anlamak için fransızca öğrenesim var. Tarih edemediğim bir rahatlık hissediyorum fransızca şarkılar dinleyince.

0|1
    0|0
  • seçeneklerde olmaması ile beraber bazı arkadaşlar söylemişler ve bende diğer dillerden farklı olarak göktürkçeye merak sardım ve öğrenmeye başlayacağım en kısa zamanda

0|1
    0|0
  • İngilizce ve Korece

0|1
    0|0
  • Şu an orta derecede ingilizcem var. Biraz daha geliştirmek isterim. Fırsat bulabilirsem Almanca da öğrenmek istiyorum

0|1
    0|0
  • İngilizce,Slovakça,Çekçe,Sırpça,Hırvatça,Rusça şuan mevcut bunların yanına bir ibranice veya ispanyolca güzel giderdi diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • orta seviye ingilizcem ve çincem var rusça ve japonca öğrenmek istiyorum japonca kolay ama rusça biraz zor ama çok hayran olduğum bir dil arkadaşlar yanımda konuştukça kendime hep kızıyorum şu dili öğrenmeye başlamadım diye.

0|1
    0|0
    • yine iyiymiş . bende Türkçeden başka dil yok oda yarım yamalak (:

• en kısa zamanda öğreneceğim teşekkürler (:

• ümit ediyorum :)rica ederim

• Türkçe , İngilizce ana dilim ama ben Rusça ya da Almancayı öğrenmek isterdim

0|1
    0|0
  • İki tane dil biliyorum ana dilim seviyesinde. Üçüncüye de başlayacağım.

0|2
    0|0
  • ispanyolca hem kulaga hos hem kullanan bir sürü ülke var

0|1
    0|0
  • Türkçe eğer öyle bir işim olup imkan olsa tercuman tutarım milletin dilinimi konuşacam iş icabı yeter onlar benim dilimi konuşuyor mu ?

0|1
    0|0
  • japonca ama gel görki büyük şehirlerde var sadece kursları bulsam öğrenecem gerçi o kadar anime izleye izleye konuşulanları rahat anlıyorum

0|1
    0|0
  • Fransızca tabiki

0|1
    0|0
  • İtalyanca biraz biliyorum zaten ama ilerletmek istiyorum, Rusça öğrenmek istiyorum, seneye Latince ve Yunanca dersleri almak zorundayım.

0|1
    0|0
  • İngilizce

0|1
    0|0
  • İngilizce + Rusça İstiyorum

0|1
    0|0
  • Io parlo poco bene ıtalıano e grazıe per tu domanda

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam