"Yıldızı hiç sönmesin" dediğiniz, yılın en başarılı kadın tiyatro oyuncusu kim?

27 Mart Dünya Tiyatro Günü'ne özel, bu ankete oy kullanıp görüşünü yazanlar arasından 1 şanslı KScan Tuba Ünsal'ın muhteşem prodüksiyonu Kürk Mantolu Madonna oyununa çift kişilik bilet kazanacak!

Senin için yılın en başarılı kadın tiyatro oyuncusu kim? Hemen oyla, 27 Mart'ta gerçekleşecek Kürk Mantolu Madonna oyununa bilet kazanma şansını kaçırma! :)

UNIQ Hall'de gerçekleşecek oyun hakkında detaylar şuracıkta: Kürk Mantolu Madonna
  • "Yıldızı hiç sönmesin" dediğiniz, yılın en başarılı kadın tiyatro oyuncusu kim?'Alice Müzikali'nde sahnede yepyeni yönleriyle parlayan Serenay Sarıkaya
    A seç
  • "Yıldızı hiç sönmesin" dediğiniz, yılın en başarılı kadın tiyatro oyuncusu kim?'Kürk Mantolu Madonna'nın Maria Puder'iyle ödüllere doymayan Tuba Ünsal
    B seç
  • "Yıldızı hiç sönmesin" dediğiniz, yılın en başarılı kadın tiyatro oyuncusu kim?'Alice Müzikali'ndeki Kraliçe performansıyla sahne tecrübesini taçlandıran Ezgi Mola
    C seç
  • "Yıldızı hiç sönmesin" dediğiniz, yılın en başarılı kadın tiyatro oyuncusu kim?'Beyaz' oyunuyla sahnelerin de aranan yüzlerinden Deniz Çakır
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tebrikler @Espanol, çift kişilik bilet kazandın! <3 Mesajlarını kontrol etmeyi unutma, seninle iletişime geçeceğiz. :)

2|3
120142

En İyi Kız Görüşleri

• Serenay tiyatro oyuncusu değil. Ne kolaymıs arkadaş tiyatrocu olmak. Yazdık giden ferdi mertlerlere, nejat uygurlara. Serenay bir oyuna çıktı diye tiyatrocu mu oldu ! ?

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Ezgi molaya bayılıyorum mutlaka bir gün tanışmak isterim hem zeki hem espirili hemde enerji veriyor kadın bana sanatsal yönden de çok başarılı olması normal yani

0|0
    0|0
  • Oyunculuğunun yanında tiyatroda da kendini kanıtladı oy verenler seyretmeden boşa kürek çekmesin lütfen.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

118140
  • 'Alice Müzikali'ndeki Kraliçe performansıyla sahne tecrübesini taçlandıran Ezgi Mola

0|0
    0|0
  • Deniz Çakır. :)

0|0
    0|0
  • 'Alice Müzikali'nde sahnede yepyeni yönleriyle parlayan Serenay Sarıkaya
    VE
    'Beyaz' oyunuyla sahnelerin de aranan yüzlerinden Deniz Çakır

1|1
    0|0
  • Ben ezgi molanın oyunculuğuna, samimiyetine, sempatikligine rakip tanımıyorum

0|1
    0|0
  • Çünkü o bir tanedir her rolün içine yakışan çok yetenekli bir oyunca olmasının yabı sıra çok güzel bir kadındır.

0|0
    0|0
  • Ezgi mola tabiki serenay sadece güzel diye meşhur. Ki güzelliği de tartışılır

0|0
    0|0
  • Bence birçok önemli projede yer aldı ve yine hepsinin hakkını verdi

0|0
    0|0
  • Serenay SARIKAYA dedim ama diğerlerininde yıldızları hiç sönmesin ya. Hepsi biim değerlerimiz ve kıymetlilerimiz.

0|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya çok yönlü bir kadın olmaya başladı ve gayet de başarılı bence.

0|0
    0|0
  • Alice Müzikali'nde sahnede yepyeni yönleriyle parlayan Serenay Sarıkaya.

0|0
    0|0
  • Deniz Çakır'ın oyunculuğu her zaman takdirimi kazanmıştır.

0|1
    0|0
  • Sırf soruyu görmemek için bir seçenek seçmek zorunda kaldım Yoksa tiyatroyu Muş bilmem neymiş bana ne bu yazılar şahısların Hiçbirinde iman olmadığı için hiç bir de benim umurumda değil

0|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya ve Ezgi Mola ikisi de bir harika 🤗

0|1
    0|0
  • Bunlardan daha kat kat üstün kaliteli tiyatro oyunculari var, şahsen bunlardan hiç biri

0|0
    0|0
  • Bence tiyatroyla gerçekten ilgilenen bir isim olarak Ezgi Mola diyorum.

0|0
    0|0
  • Serenay Bambaşka bir yetenek,, Ona herşey yakışıyor... ❤️

0|0
    0|0
  • Şansıma güvenmem ama yine de şansımı denemek istiyorum.
    Serenay Sarıkaya’ yı tiyatro sahnesinde görmek isterim.

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı buluyorum, aynı zamanda ışığı enerjisi güzel geliyor

0|0
    0|0
  • hepsi birbirinden kıymetli ve de başarılı oyuncular seçim yapması zor oldu ama oyumu tuba ünsal'dan yana kullandım

0|0
    0|0
  • Kendine öz güvenen biri aslında hem içi dolu gulen biri neşeli biri..

1|1
    0|0
  • Alice müzikalini izlemedim onu bilmiyorum
    ama Deniz Çakır'in oyunculuğu çok iyi

0|0
    0|0
  • çok zor bir seçim idi tuba ünsala haksızlık yaptım gibi hisettim sonunda ama deniz çakır beyaz dedim.

0|0
    0|0
  • Hiç birinin performansını görmedim o yüzden bir şey diyemiyorum ama ezgiye verdim 😂

0|1
    0|0
  • Kürk mantolu madonna oyununa gittim. Beklentimin de üstünde bir performans gerçekleştirdiler. Harikaydı.

0|0
    0|0
  • Yaşantısını beğenmesem de malesef çok iyi sNatçı deniz çakır

0|0
    0|0
  • Çok sempatik ve başarılı buluyorum. Doğal ve olması gerektiği gibi.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • 'Alice Müzikali'ndeki Kraliçe performansıyla sahne tecrübesini taçlandıran Ezgi Mola

0|0
    0|0
  • Bence gayet başarılı bir kariyer ve de karakteri gibi insan ilişkileri kuvvetli bir samimi insanı herkez sever :)

0|0
    0|0
  • Hiç biri aslında ama yine de seçim yapmak gerekirse tuba

0|0
    0|0
  • bunlardan secmek zorundayiz sanirim deniz cakir ama. kalbim nejat uygur da

0|0
    0|0
  • Ezgi mola bana göre oyunculuğu ile devrim yapmış bir kadın kedisine bayılıyorum zaten

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • İçlerindeki en masum yüzlüsü Serenay kızımız ondan...

0|0
    0|0
  • Çünkü ezgi mola ya hayranım bir gülüşü var dünya ya bedel 😍😍

0|0
    0|0
  • Serenay dedim. Sinemadan sonra bakarsın bir de tiyatro kazanırım :D

0|0
    0|0
  • Ezgi Mola sevdiğim bir tiyatro güzelliği sevecenliği ve sahne performansıyla benim en büyük favorim.

0|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemedim ama ezgi mola bunları tokasında sallar

0|0
    0|0
  • tabikide ezgi mola be hem bizim gibi semt kızı orjinal hemde

0|1
    0|0
  • ezgi mola kendine has bir yapısı var bence cok sempatik

0|0
    0|0
  • Keşke vakit olsa da gidebilsek ama nerede bu çalışma temposunda

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir kadın o ve mükemmell bir oyuncu SERENAY SARIKAYA. ❤

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Alice Müzikali'ndeki Kraliçe performansıyla sahne tecrübesini taçlandıran Ezgi Mola

0|0
    0|0
  • Ezgi Mola candır, Tolga Çevikle de oldukça eğlenceliydi.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Şu serenayi nimet yaptınız ya. Demet akbağ a noldu?

0|0
    0|0
  • Alice Müzikali'ndeki Kraliçe performansıyla sahne tecrübesini taçlandıran Ezgi Mola

0|0
    0|0
  • Ezgi Mola.

0|0
    0|0
  • Ezgi Mola

0|0
    0|0
Daha Fazla
208
Yükleniyor...