Marmaris de tatil fikri nasıl ?

Bu sene eşimle Marmaris de apart otel de kalıp marmarisi,bodrumu ve yakın yerlerini gezmek istiyoruz. Marmaris hakkında bilgi sahibi değiliz fazla. Tatilini o çevrede yapanlar deneyimlerini paylaşabilir mi?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben geçen seneyi marmariste geçirdim içmelerde kaldım. Marmaris barlar sokağı ile arası 7-8km falan. Bekar olanlar için fazlasıyla tavsiye edebileceğim bir yer. Evli çiftlerde fazlasıyla vardı. Gayet memnun kaldım.

Otel fiyatları geçen sene sezon ortasında 170 liraya kadar yükselmişti. Herşey dahil.

Marmaris merkezden erken rezervasyonla yer ayırttmanızı tavsiye ederim. Halk plajları olsun otel plajları olsun fazlasıyla tatmin edici.

1 biraya 12 lira istiyorlar ama 7-8 Liraya kadar iniyorlar :)

Denizi falan güzeldi, gece 11-12 gibi barlar sokağına girince kendini kaybediyorsun zaten :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• valla ben orda çalıştım güzel yerdir barlar sokağı kapalı çarşısı plajı güzeldir içmeleride tavsiye ederim ama gece hayatı marmaris kadar hareketli değil

0|0
    0|0
  • Yerlerini bilmem de kızları süper:)10 yıldır orada tatil yapıyorum,ama sadece barlar sokağını ve spor yapılan yerlerini bilirim.

0|0
    0|0
  • güzel bölge gitmelisiniz.

0|0
    0|0
    • nerelerini gezmemizi öneririsiniz

• bizde konaklamayı ucuza kapatıp heryeri gezmeyi düşnüyoruz

• aynen hacı o yüzden bütün yarım adayı gezersiniz aferin kızıma :D

• guzel yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben her yaz Marmaris'e gidiyorum ve bu yazda gideceğim Marmaris gayet güzel bir yeeer büyük bir avm'si var orayı gezebilirsiniz sonra plajı denizi var kalacağınız yer yakınsa plaja daha iyi olur.Barlar sokağı var.Sonra pasaj gibi bir yer mi desem bir çok şey var yani tatil için ideal bence seversiniz :d

0|0
    0|0
    • henüz bir yer bulamadım kalma konusunda önerebileceğiniz apart oteller var mı?

• havamı da yaparım diyosun yazlıkla :):)

• hahah biraz öyle oldu demi :D:D neyse artık

Yükleniyor... ;