Müzik sizin için neyi ifade ediyor?

müzik sizin için neyi ifade ediyor. her tür müzik geçerlidir. dediğiniz cevap hangi müzik türü için geçerlidir

Güncellemeler:
benim için hayatın vazgeçilmez bir parçası her işi yaparken dinlerim ayrıca gitar ilede müziğimi kendim yaparım

0|0
3443

En İyi Erkek Görüşü

• yeri geldiğinde beni herşeyden koparıyor bom boş oluyor ruhum zihnim.. yeri geldiğinde sadece bazı şeylere odaklıyor düşüncelerimi.. bazen tatlı bir anıyı anlatıyor, bazen kaybetmeyi, bazen sahiplenmeyi, bazen sevmeyi, bazense herşeyden uzaklaşmayı.. müziğine göre değişiyor bana ifade ettikleri.. yeri geldiğinde dünyanın en mutlu insanı, yeri geldiğinde en duygusalı, yeri geldiğinde en delisi, yeri geldiğinde en hüzünlü insanı yapıyor..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• ruh halimi ifade ediyor. duygularımı ifade ediyor. neşeli müzikler neşelendirir hüzünlü müziklerr duygularıma hitap eder öyle duruma göree

0|0
    0|0
  • Müzik beni bu alemden uçuruyo bir çeşit uçak ifade ediyo benim için :) https://www.youtube.com/watch?v=vV8IAOojoAA

0|1
    0|0
  • Sanat müziği seviyorum

0|0
    1|1
  • hiç çalamadığım ama bigün benim olucaksın diye erol taş bakışı attğm gitarıma ithafen ;

bulaşık yıkarken rammstein

kitaplarımın arasında bacaklarımı karnıma çekmiş yatarken frank sinatra

elimde çikolata dötü başı dağıtmışken lmfao

okula giderken orhan gencebay

tavanı izlerken o en sevdiğim animenin enstrmntal müzklerini dinlemeye bayılırım

0|0
    0|0
  • Kişinin kendi duygularını anlattığı değil de ezilmiş bir grup insanın yaşadıklarını,onların duygularını yansıtan müziği daha çok seviyorum. Toplumdaki adaletsizliği,yapılan yanlışları,baskıları,işkenceleri,kayıpları evrensel bir dille tüm dünyaya duyurma aracı olarak görüyorum müziği.

0|0
    0|0
  • Moral bozukluğuna çok iyi geliyor.

Metallica-Am I Evil?

https://www.youtube.com/watch?v=xNkYfRwCjOs

0|0
    0|0
  • Ruh halimi

0|0
    0|0
  • Ruh halimi anında değiştiren tek şey. Müzik benim hayatım.

0|0
    0|0
  • Hayatımdan kesitler

0|0
    0|0
  • Beni tam olarak anlatan duygularıma hitap eden ruhumu dinlendiren hayatımın olmazsa olmazıdır

0|1
    0|0
  • Müzik ruhun gıdasıdır.

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemiyorum sadece müzikle de uğraşıyorum... Senin gibi..

0|0
    0|0
  • hayatımın parçası.

0|0
    0|0
  • Dinlediğim müzikler beni benliğimi anlatıyor. Kendimi en iyi dinlediğim şarkılarla ifade edebiliyorum. Müziksiz bırakılırsam sonucu kötü oluyor :((

0|0
    0|0
  • Müzik ruhun gıdasıdır.

0|0
    0|0
  • benim anlatamadığım şeyleri bana anlatıyo ruhum dinleniyor kendimi dinlemek gibi bir şey

0|0
    0|0
  • Ruhu dınlendırır son zamanlarda hıc dınlemıyorum o ayrı

0|0
    0|0
  • Dans..

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemiyorum desem. ve hayatımda hiç bir eksilikte yok...

0|0
    0|0
  • herşeyi ben müziksiz yaşayamam gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 42

• Can damarım.

0|0
    0|0
  • dertlerimi bir an olsun unutmama (stresten kurtulmama) yardımcı oluyor. daha sağlıklı düşünmemi sağlıyor.

0|0
    0|0
  • bir yaşam şeklidir müzik

2|0
    0|0
  • Müzik ruhun eğlencesi

ibadet ruhun gıdasıdır

0|0
    0|0
  • müzik=hayat hayat=müzik.

0|0
    0|0
  • bos zamanlarımın güzel bır etkınlıgı

0|0
    0|0
  • hayatıma anlam katan tek şey o sihirli notalar diyebilirim her türlü duyguya duruma herşeye hitap ediyor yani müzik benim hayat felsefemin bir parçası:d

0|0
    0|0
  • Eğer ruhun gıdası ise OBEZim arkadaş hangi tür için sorusuna Elektronik ve DUBSTEP demek istiyorum

0|0
    0|0
  • Dünya bir yana, o bir yana..

https://www.youtube.com/watch?v=yKXMlmxeCo0

0|0
    0|0
  • hayatimi. basariya ulasmissam muzik sayesinde, disiplinize edilmis adh liyim ben, bu kontrolu de muzik sagliyor.

1|0
    1|0
  • muzık benım ıcın uyku ıfade edıyor ya acıyorum laptoptan muzıgımı hemen uyuyorum ben bır nevın dınlenme senfonısı gıbı bıır sey

0|0
    0|0
  • müziksiz hayat düşünemiorum

0|0
    0|0
  • müziksiz hayat düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • ruh hali demektir :) önceleri dinlediğim heavy metal alt türü black metal dinlerkenki ruh halimden eser yok :) şimdi aklıma göre herşeyi dinliyorum mesela

0|0
    0|0
  • yaşam tarzım müzikal

0|0
    0|0
  • alın size şarkı ruhun gıdası bu olsa gerek

link

0|0
    0|0
  • müziksiz yapamam ben. kimse yapamaz. moralin bozuksa bir şarkı aç kendine geliyorsun, heyecanın geçiyor, umut veriyor, coşku veriyor, düşündürüyor, oynatıyor, korkutuyor, ağlatıyor

0|0
    0|0
  • Yüreğimden bir parça yahut yüreğim ondan bir parça... (Türk Halk Müziği)

0|0
    0|0
  • Lan harbiden ruhun gıdası :(8

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22
Yükleniyor... ;