Çita yavrusunu ufaktan alıp evde büyütsek insanlara alışır mı?

Çita yavrusunu ufaktan alıp evde büyütsek insanlara alışır mı?

Güncellemeler:
Aç bırakmadığımızı hesaba katarsak alışırlar. Çita ile belgeselcilerin yanyana yürüyüp hayvanı sevdiklerine çok şahit oldum.

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• alışsa bile içgüdüsünde vahsilik var bir gun aç kalsın seni yiyebilir:(

0|0
    0|0
  • Alışır ama içgüdüsel olarak vahşi olacaktır.Ne kadar sevgi ile büyütsen de acıktığında seni tanımaz bile.Bir de masrafı çok olur.Çiftlik gibi bir yerde beslemen gerekir.Şehir içinde yasal olmaz bla bla bla...

Fazla mı ciddiye aldım ne :D

0|0
    0|0
  • Alışsa ne olur, bir yanlış yaptınız mı parçalar sizi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Süt döneminde evet ama , et döneminde karnı aç olduğunda etraftaki her canlı et'tir ; sahibi olduğunu sandığı insan dahil . İçgüdüsü ve kasları çok yüksek olduğundan , göze alınacak bir hayvan sevgisi olamaz . Kedilerde aslında her zaman bu güdü vardır ama , sokakta evde gördüklerimiz kas ve boy açısından canlı insana ısırık atmakta tırsak kalırlar.

0|0
    0|0
    • kurt yavrusunu alıp beslesek oda mı böyle olur

• Kırma , yani köpek geni karışmadıkça evet ...Safkan kurt , içgüdüseldir ..

• link iyi düşünün , kendinize ya da birine zarar verecek kadar güçlü hayvanı bir yere kadar kontrol edebilirsiniz. Bu da sahibini öldüren bir köpek , çocuklara saldıranları da baya duymuşunuzdur.

• Alışır bence ancak evde rahatsız olur ve muhtemelen uzun süre aç kalırsa saldırabilir

0|1
    0|0
  • Alışamaz İnsanların ve Hayvanların yaşadığı İklimler havalar beslenme şekilleri farklı Çıtalar köpek gibi değillerdir.

0|0
    0|0
  • o alışır da insanlar ona alışır mı

0|0
    0|0
  • bir ara bendede kaplan veya aslan besleme düşüncesi vardı,

0|0
    0|0
  • bence alısır

yemeye felan kalkarsa beni saten azını burnunu kırarım onun

0|0
    0|0