Spotify Haftalık Keşif Listemdeki En Sevdiğim Şarkılar!

Evet arkadaşlar! :D Yine bir kültür & sanat bencesiyle döndüm. :)

Spotify kullananlar bilir, her pazartesi dinlediğiniz şarkılara göre, tarzınıza göre bir haftalık keşif listesi sunulur size. Yani sizin dinlediğiniz şarkıları dinleyen kişilerin dinlediği diğer parçalar şeklinde. Genellikle de ben haftalık keşif listemdeki şarkıları beğenirim.

Bu bencemde bu haftaki listemdeki en beğendiğim beş şarkıyı sizinle paylaşacağım.

Keyifli okumalar! :)

Olivia O'Brien - Find What You're Looking For

Bunu ilk başa koydum çünkü hem aklıma takıldı hem de dinlediğimde demiştim ki: "İşte bu!" O yüzden sizinle de paylaşmak istedim. Çok rahatlatıcı ve dediğim gibi akılda kalıcı. :)

Andy Kong - All We Are

Bu şarkıyla ilgili benim kendi yorumum şöyle: Sesi kendine çekiyor ve sıkmadan dinletiyor. Yorgun ve bıkkın ama aynı zamanda bir umutla söylüyor gibi. En azından ben öyle hissettim. :D Bu yüzden de çok beğendim ve kesinlikle daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum.

Amarante - Passion

Bu da içimde bir şeylerin kıpır kıpır olmasına yardımcı oldu. :D Rahatlatıcı ve dinlendirici bir etkisi var. Özellikle ortada başlayan enstrümantal kısım çok hoşuma gitmişti ilk dinlediğimde. Hala da gidiyor. Bunun da daha çok izlenme alması gerektiğini düşünüyorum.

Pixie Geldof - Woman Go Wild

Bunu da çok beğenmiştim. Aslında listedeki bütün şarkıları gerçekten çok beğendim ama hepsini koyamazdım tabii ki. :D Bunun da diğerleri gibi rahatlatıcı bir etkisi var. Arkadaki piyano da ayrı bir hava katıyor tabii. :)

Shoffy - Goodnight

Eğer hemen uykuya dalmak istiyorsanız dinlemeniz gereken parçalardan. Sakin şarkılardan hoşlanıyorsanız bu da tam size göre. Rahatsız eden aşırı bas yok, yeteri kadar kullanılan ve gürültüye dönüşmeyen enstrümanlar da çok hoş bir hava katmış. :)

Emil Landman - Wait Until The End Of This Day

Diğerlerine göre biraz daha hareketli ve kıpır kıpır kaçıyor ama yine de öyle çok da enerjik bir şarkı değil, bunun da Landman'in dinlendirici sesine yoruyorum. :) Kendisi sanırım Hollandalı, neredeyse hiç İngilizce yorum yok çünkü. :D

Evet, bu haftalık keşif listesinden paylaşmak istediğim parçaların sonuna geldik. Bunu her hafta yapmayı düşünüyorum. Liste pazartesi günü geliyor, salı günü veya çarşamba günü paylaşırım büyük ihtimalle çünkü hepsini dinlemeden yaparsam adil olmaz. :D

Diğer bencelerime göz atmak isterseniz:

Derslerde Başarılı Olmak İçin Yapılması Gereken Şeyler

Felsefeye İlginiz Varsa Mutlaka Okumanız Gereken 3 Kitap

Hayatımda Okuduğum En İyi Cinayet Romanları

Mahalleye Kedi Evi Koyulduğu İçin Saldırıya Uğramak

İngilizce ve Türkçe Şarkı Dinlemekten Bıkanlara Müjde! Korece Şarkılar!

Lucid Rüya Nedir? Görmek İçin Neler Yapılır?

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. :)


0|1
22

En İyi Erkek Görüşü

  • Çok güzel şarkılar kendi listeme ekliyecegim hepsini :) tesekkurler.

    1|0
    0|0
    • Aa çok sevindim bunu duyduğuma. :D Rica ederim asıl ben teşekkür ederim. :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...