Haydi Sen de Yaz!

Neden yazmalı?

Herkes düşünür ama çok az kisi düşündüklerini yazıya aktarma cesaretini kendinde bulur. Düşünceler yazıya döküldükçe anlam kazanırlar.

İnsan kendini ifade edemediği anda kalem ile kağıt yardımına koşuverir. Siz yeter ki bir defa yazmaya karar verin. Bırakın düşünceleriniz okunsun, eleştirilsin. Her eleştiri sizi daha da ileri bir noktaya götürecektir.

İnsanlar düşüncelerini pek söyleyemezler, korkarlar. Ama bilmezler ki korku da insanın kendi ürettiği bir düşünce biçimidir. Siz düşünce özgürlüğünüze inanarak aklınızdan geçeni doğru şekilde aktarabilirseniz, emin olun ki doğru veya yanlış düşündüğünüz kimsenin umurunda olmadan saygı görmeye baslarsınız.

Dertleşmek mi istiyorsun yaz, anlaşılmak mı istiyorsun yine yaz

Sen yazarsan anlaşılır her şey susarsan değil. Yazmak paylaşmanın en güzel şeklidir. Mutluluğu, sevgiyi,acıyı, ayrılığı. Ve paylaşırsan yalnız olmadığınızı da anlarsınız.

Düşüncelerinizi gizlemekten vazgeçin. Bir adım atın ve düşüncelerinizi paylaşma cesaretini gösterin. Bırakın bir başkası söyleyemedikleri için düşünsün...


1|1
01

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • Nereye yazalim. d

    0|0
    0|0
    • Günlük falan dene ya da buraya yaz.. . Yazmaktan zarar gelmez.. . Ben önceden duvarlara falan yazıyordum bak ondan uzak durabilirsin.. . Ara sıra zarar geliyor. .. :D

Yükleniyor...