Yakartop: Dostluk Spor Gençlik ve Rekabet Üzerine Bir Film

Yakartop dostluk spor gençlik ve rekabet üzerine bir film

Film konusunu yakar top oyunundan almış olsa da işler biraz değişik. Peter gamsız rahat bir hayatı olan her şeyi salmış biridir. Sahibi olduğu spor salonu para kazandırmamakla ona bir sürü borç vergi sıkıntısı çıkartmıştır. Peterin spor salonuna yıllarca birikmiş faturalarını ödemesi için icra konur.

Filmin ikinci önemli karakteri White Godman Peteri eskiden beri tanıyan ve onu çekemeyen biridir. Peter eskiden beri Whitenin takılmak istediği kızlarla çıkmış sürekli onun nefretini çekmiştir. Hatta bir kaç kere Whitenin kız arkadaşlarıyla yatmıştır. Doğum gününde White için erkek stripizci göndererek alay etmiştir.

Peterin işlerinin kötü gitmesini büyük bir iştahla izleyen White Peterin spor salonunu yıktırıp müşterilerine otopark yapmayı düşünüyormuş. Peterin salonunun hemen yanında Whitenin çok lüks kalabalık iyi para kazandığı salonu varmış. White Peteri küçümsemek için dükkanına ücretsiz gelebilme kartları gönderip moralini bozmaya çalışırdı. Peter dükkanını kurtaramayacağını anlar dostlarıyla veda edeceği sırada yakın arkadaşlarının ısrarıyla Amerikan Federal Yakar top turnuvalarına katılmaya karar verir.

White Peterin moralini ölçmek için avukat kızı sürekli ondan haber alması için görevlendirmiştir. Avukat kızın Petere ilgisini anlayınca çıldırır. Bu defa oda yakar top turnuvasına katılmaya karar verir.

Peter dükkanını kurtarmak için son şansını deneyecekti fakat White parasıyla en iyi oyuncuları satın alarak güçlü bir rakip olmuştu. Whitenin amacı Petere son darbeyi vurmak ve avukat kızı belki bu şekilde tavlayabilmekti. Onları fakir olduğu için küçük görüyordu. Kendisinin üstünlüğünü de kabul ettirememişti

Peter bar çıkışı konuşmalarını dinleyip ona yardımcı olmak isteyen bunamış eski bir yakartop şampiyonuyla tanışır. Peter onun yardımını kabul eder ki zaten bu oyun hakkında fikirleri yoktur.

Takımlar birer birer elenir.White ile en sonunda karşılaşılır. Peter ve takımı maçı kazanır.Whitenin takımından tuhaf bir kız Peterin takımındaki saf bir çocuğa aşık olur. Whitenin adamları onu terk eder. Peterin bu başarısı onu ünlü biri yapar. Spor salonu borunu öder çok kazanır. Her zamanki gibi iyiler kazanır. Böylece hırsın boş olduğunu gelecekte insanı neler beklediğinin sürpriz olduğunu öğreniyoruz


0|0
22

En İyi Kız Görüşü

  • Çok güzel olmuş izliycem

    0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

  • Elinize sağlık izleyecem.

    0|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...