Buck Larson "Bir Yıldız Doğuyor" Komedi Filmi İncelemesi

Komedi üzerine yapılmış çok film izlememe rağmen konusu içeriği oyunculuğu nedeniyle en çok etkisi altında kaldığım film diyebilirim. İzlenme değeri oranı zayıf kalsa da bana diğerlerine göre çok kaliteli geliyor.

Buck Larson - Bir Yıldız Doğuyor

Komedi üzerine film incelemesiAmerikan köylüsü Bucky filmin baş kahramanı Nick Swardson her söylenene inanan herkesi iyi bilen kendi halinde bir kasiyer olarak hayatını devam ettirmektedir.Market şefi onu sevmemekte sataşmakta birgün saçma bir bahaneyle işinden kovar.

Bucky son müşterisi yaşlı bir kadına eşyalarını taşımasına yardımcı olurken kadın ona bir gün çok ünlü biri olacaksın der. Bucky buna inanır.Evine gider evde ailesi onu teselli etmeye çalışır.Mahalle arkadaşları morali düzelsin diye onu film izlemeye davet ederler.

Film erotik bir film çıkar.Bucky ve arkadaşları çok şaşırır.Filmdeki oyuncular Bucky'nın anne ve babasıdır.Şaşkınlığını üzerinden atamayan Bucky evine gittiğinde bu konuyu hemen açar

Bu gerçeği öğrendikten sonra Bucky anne babasının takma adını söyleyerek onları şaşırtır. Biz bunu senden saklamaya çalıştık ama öğrenmişsin diyen ailesi ona hikayelerini anlatırken Bucky onlar gibi olmaya karar verir. Ailesinin engel olmak istemesine rağmen kaderini yaşamak için California yoluna düşer

Hollywood film yıldızı olmak için film CD marketlere gider. Oradaki çalışan ona bir yer tarifi yapar. Buck bunu anlamdan yola çıkar. Ünlü lokantası yazan bir tabela görür burası olmalı der ve girer. İçeride kasiyer kızla tanışır. Kız onun evi olmadığını ve yabancı olduğunu anlar. Bucky için kalacak yer bulur

Bucky son derece sevimsiz aksi saygısız bir ev arkadaşıyla kalır. Apartmandan çıkarken duvarda oyuncu aranıyor yazısını görür ve macera başlar. Seçmelerin olduğu jüri heyeti önünde Bucky olan her şeyi yanlış anlar ve her şeyi berbat eder. Jüri üyeleri böyle bir durumla karşılaştıkları için şaşkındır fakat biri hariç.

Jüri üyelerinden biri neden öyle yaptığını anlamak için Bucky ile konuşur. Bucky anne ve babası gibi film yıldızı olmak istediğini söyleyince ona yardımcı omaya karar verir. Bir kaç bağlantı kurması için birçok erotik film oyuncusunun olduğu partiye davet eder.

Partinin şımarık çocuğu ünlü bir film yıldızdır. Bucky ile dalga geçip onu havuza atar. Bucky çok üzülür tekrar garson kızın çalıştığı lokantaya gelir. Bucky onu ilk gördüğü gün aşık olmuştur. Kız da onu saf olduğu için sevmiştir. O partiye davetli olmadan girmeye çalışan işsiz bir eski film yönetmeni onları izlemektedir.

Bucky kızla parti hakkında konuşurken eski bir film yönetmeni kulak misafiri olur sohbete karışır. Buck anne babasını tanıdığını ve ona filmini çekmek istediğini söyler. İlk kısa filmini çeker. Yönetmen Bucky ile açık konuşur. Senden yıldız olmaz der. Bucky çok üzülür. Çok istemişti o filmlerde oynamayı ümidini kaybetmiştir.

Yönetmenin saftirik yardımcısı Bucky'nin kısa filmini internete yükler ve tıklanma rekorları kırar. Bucky'nin değerini anlayan yönetmen çok zor şartlarla filmlerini çekmeye başlar. Bu yapımlar hayatının dönüm noktası olur. En ünlü film yıldızlarını bile geride bırakacak başarılara imza atar. İnsanlar için onun filmlerini izlemek terapi gibi huzur verir. Bucky en sonunda çok zengin olur ve sevdiği kızla mutlu olur.


0|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Güzel film bence izleyeceğim. Teşekkürler aynı zamanda tanıtım da olmuş. Elinize sağlık.

    0|1
    0|0
  • Eline sağlık güzel film

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...