Hakettiği Değeri Görmeyen Bir Müzik Grubu: Grup Redd

İlk kez bence yazıyorum.Hatalarımı ve görüşlerinizi söylemenizi bekliyorum.

Biliyorsunuz Türkiye'de müzik kültürü biraz değişik saçma sapan kelimelerden oluşan pop müzikler milyonlarca kez izlenirken anlamlı ve derin sözler içeren şarkılar çok az dinlenip biliniyor.Çok az kişinin bildiğini düşündüğüm bir müzik grubunu sizinle paylaşacağım.

İlk kez üniversite sınavına hazırlanırken dershanede sıra arkadaşım önermişti o zamandan beri dinliyorum.Slow ve rock türüne girdiğini düşündüğüm bu grubun bazı şarkılarında kendimi buldum, duygulandım ,sistemi sorgulayıp düşündüm.Bazı şarkıları birkaç defa arka arkaya dinlemeniz gerekiyor sözleri iyice anlamak için bağımlılık yapabiliyor bazıları çok üzebilir duygulandırabilir o yüzden şarkı seçimini size bırakıyorum benim en sevdiğim birkaç şarkıyı paylaşacağım umarım beğenirsiniz.Bunun gibi bildiğiniz başka müzik grupları varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Benim şarkım

Redd - Roman Kahramanı

Şebnem Ferah ile yaptıkları düet çok güzel bir çalışma olmuş

Şebnem Ferah & Redd - Sevmeden Geçer Zaman

Özgürlük

Redd - Don Kisot

Sistemi anlatan güzel bir şarkı

Redd - Hala Aşk Var Mı?

Mutluluğun formülü

Redd - Mutlu Olmak İçin


1|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • bu tür gruplar dinlenmez bizim ülkemizde ki bunun bir sürü örneği de vardır sayılabilecek ki redd de bunlardan biri... redd gibi bir sürü örnek vardır emin ol örnek verilecek olursa pilli bebek de bunlardan biridir... sana şöyle söyleyeyim pentagram gibi gült bir grup bile türkiyeden önce dış ülkelerde dikkat eken bir grup olmuştur... daha ne diyeyim

    1|0
    0|0
Yükleniyor...