Müzik Tarihinin En İyi Sese Sahip 5 Sanatçısı

İyi şarkı sözleri iyi sese sahip olmak değildir bence.

5 - Madonna Müzik tarihinin en iyi sese sahip 5 sanatçısı

Bence kendi döneminin en iyisi yazdığı ve okuduğu şarkıların başarısı onu bu sıralamaya almama sebep oluyor.

4 - Adele

Şu an dünyadaki en etkileyici sese sahip kadın bence inanılmaz bir sesi var zamanla belkide en iyi olabilir 1 numaraya çıkabilir bence en sevdiğim şarkısı Someone Like You.

3 - Amy Winehouse

Erken yaşta ölmeseydi daha iyi eserler çıkartarak tüm zamanların en iyi sesi olucaktı bence bundan eminim çok erken gitti yeterince eser bırakamadı bize malesef Back To Black şarkısı favorim.(Muhteşem Ses)

2 - Whitney Houston

Bu kadının sesi şovu şarkıları gerçekten süper çok severim I Will Always Love You şarkısını bilmeyen yoktur herhalde. Abd nin müzik ikonudur kendisi gerçekten inanılmaz.

1 - Aretha Franklin

Listemin bir numarasında kesinlikle hak eden bir ses var. Bu kadını herkes tanımaz şarkılarını çoğu insan bilmez duymamıştır ama dinlediğiniz zaman ne demek istediğimi anlıcaksınız. Müzik tarihinin en iyi kadın sesi I say a little prayer şarkısını dinleyin.

5 - John Lennon

Bu adamı aslında pek sevmem ama seside aşağı yazıcaklarımın yanında biraz geri kalıyor bence ama The Beatles grubu ile yaptıklarını inkar edemez kimse Imagine süper sözleri sahip şarkı.

4 - Frank Sinatra

Seste karizma olurmu diye sorucak olunursa cevabı bu adamdır duruşu tavrı mafya ile olan bağlantısı ile sürekli gündemde olan zamanın en iyi seslerinden. My Way gibi bir şarkı hediye etmiş muhteşem insan.

3 - Elvis Presley

Dünyanın belkide en karizma santçısı idol ikon süperstar ABD de tapılan bir insan ama böyle muhteşem bir ses nasıl olurda bu kadar az güzel şarkı çıkarır ortaya anlam veremiyorum. Elvisin şarkıları say deseler aklıma 3 tane gelir ve onlardan biri zaten Sinatranın My Way şarkısıdır.

2 - Michael Jackson

Müzik tarihinin en iyi dansçısı pop şarkıcısı görsel anlamda 1. numarası. Elvisin yapamadığını yapıp bir çok güzel şarkı ortaya çıkartmıştır. Neredeyse tüm şarkıları bilinir ve dinlenir keşke biraz daha uzun kalsaydı aramızda.

1 - Freddie Mercury

Müziğin tanrısı ilahı en gelmiş geçmiş en büyük sesi en büyük vokali inanılmaz sahne şovları yazdığı ortaya çıkarttığı yenilikler bohemian rhapsody gibi bir şarkı bırakması somebody to love şarkısı inanılmaz eserleri herkesin örnek aldığı etkilendiği bir isim bir daha asla gelmeyecek bir ses ve insan aykırı tavırları dişleri şovları ile müzik dünyasının en tepesinde her zaman o olucak king Freddie Mercury.


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Adele ve Michael Jackson harika <3

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • Emegine saglik

    0|1
    0|0
Yükleniyor...