Okyanusta Av Filminin Bilinmeyen Mantığını Çözdüm

Öncelikle filmi izlemeyenler hemen internetten izlesinler. Bu filmin ana konusunu sonunda çözmüş bulunmaktayım.

Bu film küçüklüğümden beli ilgimi çekmişti ama şu anda filmin gerçekten anlatmak istediği konuyu anlamış bulunmaktayım. Gemide yazılan tanlılar onu döngüyle cezalandırdı. Bunun nedeni ana karakterimiz olan Jess in bencilliğinden dolayı ölüyor. Aslında Jess in yapması gereken sadece kendini ÖLDÜRMEK. Kendini öldürmediği sürece üçgene herzaman geri gidecektir kendi isteğiyle.Okyanusta Av Filmi Bilinmeyen Mantıgı Çözdüm Herkez Katılsın Mantık Fışkırıyor.

Aslında filmin sonunda şeytan üçgeninden kurtuluyor.

Evine gidiyor ama kendisini görüyor. Jess kendisinin kopyasını öldürelek bu üçgenden çıkabileceğini sanıyor ama yanılıyor. Kendisini çocuğunun gözünün önünde öldüren Jess çocuğuyla kaçarken araba kazası yapıyor ve oluyor.

Jess olayları tekrardan düzeltmek üçgene geri girip geçmişe gidip çocuğunu kurtarmak için bildiği halde tekrardan o üçgene doğru gidiyor. Çünkü çocuğunu kurtarmanın tek şansı bu olacaktı.

Filmin sonunda Jess üçgenden kurtulduktan sonra evine gitmeyerek kendini öldürseydi film bu döngüye girmek zorunda kalmayacaktı. Ama o bencilliğine kurban oldu ve herbşeyi halledebileceğini sandı ve böyle devam ede ede sürekli o üçgene giriyor. Jess o üçgenin o durumda olduğunu baştan beri biliyordu.


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • güzel paylaşım

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;