Çok İlginç Film Afişleri Ve Biber'den Senaryolar.

Filmin izlenmesini sağlayan faktörler şunlardır;

Oyuncu kadrosu.

Konusu

Türü

Yönetmeni

Ve afişidir.

Özellikle filmlerin afişi, görsel açıdan duyuları tetiklediği için etkisi çok büyüktür. Film afişlerine ince dokunuşlar yapan espri düzeyi yüksek insanlar, bazen gerçekten komik şeyler ortaya çıkarabiliyorlar. Ben de kendimden bir şeyler katmak adına, bu filmlerin senaryolarını yeniden yazıyorum. Keyifli okumalar.

I'm Fine Thanks And You?

Zombi saldırısı tüm şehri yok etmiştir. Zombilere karşı koyabilecek tek güç, sihirli bir cümle olan I'm Fine Thanks And You'dur. Bu yüzden ingilizce bilmeyen herkes ölmektedir. Bunu fırsat bilen filmin başrol oyuncusu Fil Simit, İngilizce kursu açan bir ticaret adamını canlandırıyor. Bu cümleyi duyan zombiler, adeta bir balon gibi şişerek patlarlar. Film bu şekilde ilerler.
Çok İlginç Film Afişleri Ve Biber'den Senaryolar.

Kurtlar Vadisi "PUSSY"

Amerika'nın getto mahallelerine ev sahipliği yapan Aşağı Cendere Köyü'nde yetişmiş olan 3 gencin tek hayali, kendi Arabesk Rap albümlerini çıkarmaktır. Plakçıları kapı kapı dolaşsalar da istedikleri yanıtı alamazlar. Grubun lideri konumundaki Pilot Kelemdar nam-ı diğer Mc Ölümsüz, "bu iş böyle olmayacak" diyerek, para kazanmanın tek yolunun p*zevenklik yapmak olduğunu söyler ve işe koyulur. Fakat satacak kadın bulamaz ve arkadaşlarını satmaya kalkar... Amansız mücadele bu şekile başlar.

Ajdar Kapanı

Dünyanın dengesi bozulmuş, insan nesli, savaş ve yok oluşlar yüzünden tehdit altına girmiştir. Dünyaya sesiyle kötülük yayan Götonyus isimli memleketin lideri Ajdar, insanlığın en büyük düşmanı haline gelmiştir. Dünyadaki muz tüketiminde ilk sırayı almakta ve her geçen gün dünyayı daha da uçuruma sürüklemektedir. Bu tehlikeye dur demek için bir araya gelen bir grup direnişçinin, Ajdar karşısındaki mücadelelerini konu alan film, 31 dalda oskara aday gösterilmiştir. Ama babayı almakla yetinmiştir.

Hayri Pıtır ve Dürüm Yadigarları

Dedesi, çarşıda dürüm dükkanı işleten Hayri, Ygs bilmem ne derken sınavlardan sıkılmış ve çok bunalmıştır. Yüzündeki sivilceler yüzünden pek kız arkadaşı olmayan Hayri'nin tek arkadaşı, dedesi Hikmet Ekmekarası ve okul arkadaşları olan Havuç Hayri ile Emme Batsın'dır. 3 gencin hayat serüvenlerinde birbirinden ilginç maceralar yaşamaya hazır mısınız? Hepinizi dürümcüye bekliyoruz.

İ.E.T.T

Vizyona geçen hafta giren İ.E.T.T, fordçuluğa değinerek, izleyenlere sosyal mesaj veriyor. Fordçuluk yaparak geçimini sağlayan İbrahim, Erhan, Tarık ve Tarcan, İstanbul trafiğinde, metrobüsleri mesken tutan 4 kafadardır. Bir gün, Fordçuluk ustası olan Sensei Rıfat Gerivites ile tanışmaları, bu işin felsefik yönünü keşfetmelerini ve kendilerini sorgulamalarını sağlar...

Beğendiniz mi? Eğer beğendiyseniz yorumlarınızı ve paylaşımınızı esirgemeyin ki devamı da gelsin.


0|0
24
SinirliBiber KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Ahahha çok iyi gerçekten. Hayal gücün harika !

  0|1
  0|0

Erkekler Ne Diyor 3

 • Sen uçmuşsun abi. Helal olsun ne diyelim👏

  0|1
  0|0
 • @SinirliBiber ' im bunlar 2016 nın filmlerimi :)

  0|1
  0|0
 • Hahaha harika filmler vizyona girmesini heycanla bekliyoruz 😄😄😄

  0|1
  0|0
Yükleniyor... ;