Victor Frankenstein Film Yorumu

Victor Frankenstein Film Yorumu

Victor Frankenstein Film Yorumu

Bu haftasonu izlediğim bir filmi size anlatmak istiyorum. Filmin ismi size tanıdık gelmiş olabilir. Film kasım ayının son haftası Abd'de vizyona girmiş ve Imdb puanı 6.3'tür. Filme ben puan verecek olsaydım 7.8 verirdim.

Film yorumuna geçmeden önce sizlere filmdeki oyuncuları gerçek ve film isimleri ile beraber tanıtmak istiyorum.

Igor

Haryy Potter seri filmlerinin baş karakteri büyümüş degil mi ? 26 yaşında, boyu 1.65 m. Filmde zeki bir kamburu canlandırıyor.

Victor Frankenstein

Boyu 1.70m 36 yaşındaki aktör filmde kararlı ve dediğim dedik bir karaktere bürünmüş. Filmin 2 ana karakterinden birisidir.

Loreile

Sirkte akrobat olarak göreceğimiz bayan karakter. Filmin devamında değişik yerlerde göreceğiz.

Müfettiş

007 James Bond Spectre filmindende tanıdığımız isim bu filmde işini iyi yapan bir müfettiş olarak oynuyor.

Sinemada çektiğim bir kare. Film sirkte başlıyor. Gelişen bir kaza ile beraber, enteresan bir kişi ve değişik olaylar silsilesi ile devam ediyor.

Igor, zeki bir kambur. Güçlerini birleştirebilecek bir isim tanıyor ve ilginç bir deneyim için ilk adımı atıyorlar.

Et parçalarını birleştirerek bir canlı üretmeye çalışıyorlar. İlk deneyimlerinde hayvan parçalarını kullanıyorlar. Maymun ağırlıklı bir yaratık oluyor.

Filmin fazla detayını vermek istemiyorum, ama bu yaptıklarını birilerine anlatmak ve kanıtlamak istiyorlar. İlginç olaylar yaşıyorlar.

Sonra bir insan üretmeyi düşünüp çalışmalara başlıyorlar. Bu aşamada bir müfettiş burnunu bu işe sokup bozmak istiyor ama olaylar istediği gibi olmuyor.

Bu insanın yapımına tek başına güçleri yetmeyeceğini anlayıp yardım istiyorlar. Yardım istedikleri kişi ise bu iki zeki karakterin kuyusunu kazan birisi çıkıyor.

Yapım aşamasında gelişen olaylar inanılmaz seviyelere ulaşıyor. İstedikleri insan can buluyor. Müfettiş bu aşamada yine engel olmak için sahne alıyor. Ama faydası oluyor mu ? Yine olamıyor ama devamında yine başına iş alacak işler yapıyor.

Üretikleri yaratık söz dinlemeyen bir boyuta ulaşıyor. Devamında ne yapacaklarını şaşıran müfettiş ve iki zeki karakter çok zorlanıyorlar.

Filmin sonu, işte böyle bitmeli dediğimiz cinsten. Filmde aşk, aksiyon, bilim herşey var. Izlemenizi tavsiye ederim.

#Derinkuyu


0|0
12
DerinKuyu KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

 • Daha izlemedim ama fragmanda banada güzel geldi seninde anlatiminla daha bir ilgimi çekti mutlaka izlemeye calisicam bencen için Teşekkürler emeğine sağlık 😊

  0|1
  0|0
 • film mükemmeldi tavsiye ederim herhafta gitmeye çalışırım kendi sosyal etkinliğim sinema olmuştur gordona ayrı bir sempatim oldu bence Frankenstein arasındaki en güzeli karşılaştırmasız bu idi :)

  0|1
  0|0
  • Aynen kardeşim filmi çok beğendim bende. Imdb puanı az vermiş bana göre.

  • Hepsini Göster
  • Aynen o çok iyiydi. 2. Filmi çekerler kesin.
   Devamı gelecek gibu bitti sonu

  • Brain mantığı yürüttü kesin çekilir o açık kapı yapmışlar film tutarsa 2 ci çekilir :)

Yükleniyor... ;